shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2020 року.

Детальніше...

Увага!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року, листа МОН від 12.03.2020 року, з 13 березня до 24 квітня 2020 року освітній процес триватиме в дистанційному режимі

http://distant.nkatk.com/

Викладачам оформити інформаційні карти дистанційного навчання за зразком  та розмістити на освітньо-інформаційному порталі.

Адміністрація

Увага!

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного оголошує обрання за конкурсом на посаду директора відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Детальніше...

coronavirus

Главная

Главная

Вітаємо

vitaemo direktor 2019

Контакти

Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський  коледж Таврійського державного агротехнологічного університету".

Дата створення навчального закладу - 22.07.1953р.

Рівень акредитації - І . Ліцензія АЕ № 527424 від 03.10.2014 р.

Юридична адреса:

74900 Україна, Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Навчально-виробничі майстерні коледжу розташовані за адресою: м. Нова Каховка, вул. Промислова, 3.

Телефони (код міста 05549):

90710 - приймальня директора та факс,
43296 - заступник директора з навчальної роботи,
43319 - заступник директора з навчально-виробничої роботи,
90657 - заступник директора з адміністративно-господарчої роботи,
90657 - відділ кадрів,
90652 - бухгалтерія,
35537 - навчально-практичний центр,
42137, 90697 - навчально-виробничі майстерні,
43366 - лабораторія інформаційних технологій,
90653 - заочний відділ,
90711 - диспетчер,
90748 - черговий (вахта).

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт в мережі Іnternеt: http://www.nkatk.com/

Скайп: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коледж на карті:

 

 Ви можете задати питання адміністратору сайта, скориставшись формою:

Порядок надання інформації

Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" надає публічну інформацію керуючись Законом України Про доступ до публічної інформації та Указом Президента України Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації.

Надання публічної інформації ВСП "НК ТДАТУ" здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

1)  ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2)  опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3)  підпис і дату.

 

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

 

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

icon wordВід фізичної особи

 

icon wordВід юридичної особи

 

icon wordВід об’єднань громадян

 

icon wordФорма для подання інформаційного запиту у електронному виді

 

Поштова адреса коледжу для подання інформаційного запиту:

74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1

Відповідальній особі з питань запитів на інформацію (на конверті вказувати Публічна інформація);

Телефон: (05549) 9-07-10;

Факс: (05549) 9-07-10;

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Історія коледжу

Навчальний заклад був заснований у 1953 році в місті Херсоні згідно наказу Кабінету Міністрів СРСР як технікум механізації сільського господарства. Завдяки зусиллям та ентузіазму його першого директора Зінченка Миколи Миколайовича та його однодумців була створена одна з кращих на той час у СРСР матеріально-технічна база коледжу, а також міцний та згуртований педагогічний колектив.

В 1957 році після об'єднання з Херсонським технікумом бухгалтерського обліку, навчальний заклад був переведений у Нову Каховку і перейменований в Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства.

1961 рік відкрив новий етап в житті технікуму. Це були перші 120 студентів-кубінців, з яких почалось навчання студентів-іноземців в нашому навчальному закладі. За період до 1992 р. технікум підготував 1480 спеціалістів з 42 країн Азії, Африки та Латинської Америки, багато з яких й понині працюють ведучими спеціалістами на підприємствах та в міністерствах своїх країн.

Технікум був у числі кращих не тільки на Україні, його знали в СРСР та за кордоном. Для обміну досвідом студенти 3 та 4 курсів з Чехословаччини і Угорщини приїздили на практику в Новокаховський технікум, а наші студенти їздили до них.

Але через деякий час можливості старої будівлі технікуму перестали відповідати постійному зростанню контингенту студентів, відкриттю нових спеціальностей та вимогам нового навчального процесу. Було прийняте рішення о будівництві для потреб навчального закладу нових навчальних корпусів.

І ось в 1972 році технікум відсвяткував своє новосілля, переїхавши у новобудову, яку займає і зараз. В центрі міста, всі в зеленому вбранні вічнозелених алей, підносяться світлі сучасні споруди навчальних корпусів коледжу, де одночасно можуть навчатися більше 1000 студентів.

В 1993 році навчальний заклад одержав новий статус Агротехнічного коледжу. Це було зумовлено об'єктивною необхідністю готувати не механічного виконавця, а фахівця, здатного самостійно працювати на землі, розумітися в складних питаннях правових і ринкових відносин в умовах реформування аграрного ринку України.

Після детального аналізу потреби нашої області і всього Південного регіону в коледжі було відкрито нові перспективні спеціальності: землевпорядкування, правознавство, організація виробництва, економіка підприємства, обслуговування інтелектуальних інтегрованих систем, фінанси та кредит.

З 2005 року Новокаховський агротехнічний коледж ввійшов до структури Таврійського державного агротехнологічного університету змінивши назву на ВСП "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету". Після закінчення коледжу студенти мають можливість поступити на ІІІ курс навчання до університету за спеціальностями "Енергетика сільськогосподарського виробництва" та "Механізація сільського господарства".

Коледжем встановлено партнерські стосунки у формі договорів про співпрацю з участі студентів в державній програмі "Студентські сільгосптабори SAWS" в Великобританії. Студенти мають змогу проходити стажування та практику за кордоном в країнах: Великобританії, Швеції, Норвегії за програмою "Працюючий гість", Германії. З 2005 року на практику та стажування за кордон було направлено біля 20 студентів, викладачі та майстри виробничого навчання.

В 2007 році в коледжі створено лабораторію інтерактивного навчання, яка дозволяє своєчасно та якісно підготуватися до дипломного та курсового захисту студентам спеціальностей "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок", "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва", "Землевпорядкування", "Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд".

Коледж з 2001 року є постійним учасником міжнародних виставок "Сучасна освіта в Україні", "АГРО", "Інноватика в освіті України". Нагороджений трьома бронзовими медалями за впровадження інноваційних технологій навчання, свідоцтвами та дипломами. В 2006, 2008 роках заклад отримав Почесне звання "Лідер сучасної освіти", нагороду Міністерства освіти і науки України "Флагман освіти і науки України 2009", диплом лауреата в номінації "Інноватика у вищій освіті 2009". За вагомий внесок в розвиток аграрної освіти України, плідну працю викладачів та студентів ВСП "Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ" був нагороджений золотою медаллю XXII міжнародної виставки-ярмарку "АГРО-2010" та відзнаками і дипломами департаменту Міністерства аграрної освіти.

Привітання директора

ivanov

Шановні колеги та дорогі друзі!

Для мене велика честь представити вам творчий колектив відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Своєю щоденною відданою працею протягом шести десятиліть вони підтримують високий рівень професійної підготовки молодших спеціалістів-аграріїв. Наслідуючи традиції засновників навчального закладу колектив докладає максимум зусиль для збереження та примноження досягнутих результатів, удосконалює свою структуру, планує творчі перспективи, розвиває матеріально-технічну базу.

У коледжі працюють кваліфіковані викладачі, майстри виробничого навчання та спеціалісти різних професій, що віддають свій талант, знання та сили великій справі виховання розвинутої особистості.

На сьогоднішній день у коледжі навчається 1000 студентів (очної та заочної форми), а з моменту заснування навчального закладу для агарної промисловості України, країн пострадянського простору, Азії, Африки та Латинської Америки підготовлено понад 22 тис. спеціалістів. Ми пишаємося вами і вдячні вам, шановні випускники, за те, що самовіддана викладацька праця відображається у ваших досягненнях, креативних проектах та активній життєвій позиції.

Ми щиро запрошуємо вас зробити екскурс у минуле та побачити яскраву картину сьогодення нашої alma-mater…

Директор ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного
 агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»
Г. І. Іванов

 

Свідоцтво про атестацію у сфері загальної середньої освіти

zagalno osvitniy

 

Ліцензія Міністерства освіти і науки України:

  licenzija licenzija dodatok 1 licenzija dodatok 2

 

Сертифікати по спеціальностях:

sertifikat mh sertifikat el sertifikat bg

sertifikat zv sertifikat pr sertifikat iis

sertifikat pd sertifikat mt sertifikat fk

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya