shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

На сайті Верховної Ради України у розділі «Електронні петиції» освітянами технікумів та коледжів зареєстрована петиція «Про фінансування технікумів і коледжів».
Просимо Вас проголосувати в підтримку вищезазначеної петиції.

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Не склали ЗНО? Вступайте до коледжу

 

13 травня на інформаційних сторінках учасників ЗНО з’явилися результати тестування з української мови та літератури. Для більшості випускників отримані бали стали першим успішним кроком у майбутнє, але частина абітурієнтів з сумом дізналися, що не склали тест. А отже, участь у продовженні оцінювання з інших предметів неможлива. Без результатів тестування з української мови та літератури не можна вступити до жодного українського вишу.

То що ж виходить – до наступного року забути про навчання у виші? Ні. Якщо ваше бажання стати студентом вже цього року дуже велике, ви можете скористатися можливістю вступу на 1 курс нашого коледжу за результатами вступних екзаменів.

Звичайно, у такому разі ви вступатимете на основі свідоцтва про базову середню освіту і вчитиметеся на рік більше, ніж вступники з повною середньою освітою. Проте, після закінчення коледжу, ви зможете продовжити здобуття освіти на другому чи третьому курсі університету. Дуже важливо й те, що навчання на першому курсі коледжу допоможе позбавитися прогалин у знаннях, які, власне, й могли завадити вам успішно скласти перший тест ЗНО.

Можливість стати студентами коледжу матимуть і абітурієнти, які пройшли випробування з української мови та літератури, проте не здолають тестування з якогось іншого предмета.

Більше інформації про можливість вступу у коледж можна дізнатися за телефоном: (05549) 4 33 19.

Чекаємо на Вас!

Перегляди: 2085

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya