shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2020 року.

Детальніше...

Увага!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року, листа МОН від 12.03.2020 року, з 13 березня до 24 квітня 2020 року освітній процес триватиме в дистанційному режимі

http://distant.nkatk.com/

Викладачам оформити інформаційні карти дистанційного навчання за зразком  та розмістити на освітньо-інформаційному порталі.

Адміністрація

Увага!

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного оголошує обрання за конкурсом на посаду директора відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

Детальніше...

Привітання директора

Опубліковано: П'ятниця, 01 квітня 2011

ivanov

Шановні колеги та дорогі друзі!

Для мене велика честь представити вам творчий колектив відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного». Своєю щоденною відданою працею протягом шести десятиліть вони підтримують високий рівень професійної підготовки молодших спеціалістів-аграріїв. Наслідуючи традиції засновників навчального закладу колектив докладає максимум зусиль для збереження та примноження досягнутих результатів, удосконалює свою структуру, планує творчі перспективи, розвиває матеріально-технічну базу.

У коледжі працюють кваліфіковані викладачі, майстри виробничого навчання та спеціалісти різних професій, що віддають свій талант, знання та сили великій справі виховання розвинутої особистості.

На сьогоднішній день у коледжі навчається 1000 студентів (очної та заочної форми), а з моменту заснування навчального закладу для агарної промисловості України, країн пострадянського простору, Азії, Африки та Латинської Америки підготовлено понад 22 тис. спеціалістів. Ми пишаємося вами і вдячні вам, шановні випускники, за те, що самовіддана викладацька праця відображається у ваших досягненнях, креативних проектах та активній життєвій позиції.

Ми щиро запрошуємо вас зробити екскурс у минуле та побачити яскраву картину сьогодення нашої alma-mater…

Директор ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного
 агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»
Г. І. Іванов

 

Свідоцтво про атестацію у сфері загальної середньої освіти

zagalno osvitniy

 

Ліцензія Міністерства освіти і науки України:

  licenzija licenzija dodatok 1 licenzija dodatok 2

 

Сертифікати по спеціальностях:

sertifikat mh sertifikat el sertifikat bg

sertifikat zv sertifikat pr sertifikat iis

sertifikat pd sertifikat mt sertifikat fk

Перегляди: 65819

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya