shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Прийом на навчання здійснюється на основі ліцензії на підготовку здобувачів фахової перед вищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за відповідною спеціальністю, що отримана на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №986-л від 21.11.2019 року.

Детальніше...

Увага!

Тимчасовий порядок проведення екзаменаційної сесії ІІ-го семестру 2019-2020 навчального року в умовах карантину.

Ознайомитись...

Тимчасовий порядок проведення підготовки та проведення державної атестації в період карантину.

Ознайомитись...

Тимчасовий порядок проведення підготовки та проведення практичного навчання в період карантину.

Ознайомитись...

Увага, анкетування!

Запрошуємо студентів пройти анонімне анкетування для здобувачів освіти щодо якості викладання у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»

Рекомендована послідовність проведення екзаменів та заліків, захисту курсових робіт (проектів) за дистанційною формою для здобувачів освіти ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» у період карантину.

Ознайомитись...

baner vstup 2020

Привітання директора

Опубліковано: П'ятниця, 01 квітня 2011

nazarova l

Шановні відвідувачі!

Радо вітаю всіх на сторінках сайту відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» – одного з відомих і престижних освітніх закладів Херсонщини.

Усіх, хто навчався, або працював у ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» (колишній Новокаховський технікум гідромеліорації, механізації та електрифікації сільського господарства) – об’єднує спільна професійна історія. Саме тут закладалися перспективи розвитку майбутніх аграріїв та збагачувався професійний викладацький досвід.

Діяльність коледжу протягом його більш як 66-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, турнірах, спортивних змаганнях, фестивалях.

Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств і агрогосподарств, науковці й кваліфіковані робітники, що складають еліту країни.

Та не лише минулою славою живе наш коледж. Стрічка новин, яка постійно оновлюється ознайомить вас із сучасним життям студентів та викладачів, нашими перемогами та досягненнями, цікавими заходами, що проводяться в освітньому закладі.

Використовуючи сучасні технології та методики навчання, надаючи ґрунтовну практичну підготовку, ми прагнемо, щоб наші випускники впевнено почувалися в реаліях професійного життя та успішно адаптувалися на ринку праці.

Для вступників сайт надає найрізноманітнішу інформацію про умови вступу, перебіг вступної кампанії, результати іспитів.

В коледжі створені клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції: студентський вокальний колектив «Віночок», студентський театр, вокальний колектив викладачів «Дніпряночка», працюють секції з настільного тенісу, футболу, волейболу, легкої атлетики. Студенти виступають на міській і обласній змаганнях серед освітніх закладах Херсонщини та всієї України, є переможцями й призерами змагань з багатьох видів спорту.

Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого фахового коледжу, ми пропонуємо широкий спектр спеціальностей 6-х галузей знань.

Диплом нашого коледжу – це успішний старт вашої кар’єри!

З повагою, в.о. директора коледжу, Д.А.Дубина

 

Свідоцтво про атестацію у сфері загальної середньої освіти

zagalno osvitniy

 

Ліцензія Міністерства освіти і науки України:

  licenzija licenzija dodatok 1 licenzija dodatok 2

 

Сертифікати по спеціальностях:

sertifikat mh sertifikat el sertifikat bg

sertifikat zv sertifikat pr sertifikat iis

sertifikat pd sertifikat mt sertifikat fk

Перегляди: 72205

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya