Електронний підручник як сучасний засіб навчання

Опубліковано: П'ятниця, 17 січня 2020

e pidruchnik 04

15-17 січня 2020 року в рамках реалізації комплексного плану навчально-методичної роботи було проведено три майстер-класи «Створення електронного підручника» для викладачів усіх циклових комісій коледжу.

Детальніше...

Відкрите заняття «Віртуальний квест»

Опубліковано: Субота, 21 грудня 2019

matematika kvest 01

Предмет математики настільки серйозний,
що не може втрачати момент, зробити його трохи цікавішим.
Блез Паскаль

Основним формами організації освітнього процесу є різні типи уроку: формування компетентностей; розвиток компетентностей; перевірка та оцінювання досягнення компетентностей. Серед них – екскурсії, віртуальні подорожі, квести, інтерактивні уроки. Математичні турніри, конкурси, змагання розширюють і поглиблюють здобуті на уроках знання; показують застосування їх на практиці; розвивають мислення, математичні здібності; сприяють формуванню математичних компетентностей.

Детальніше...

Незалежне оцінювання знань випускників

Опубліковано: П'ятниця, 20 грудня 2019

testuvanna ov 01

19.12.2019 р. студенти випускної групи ОВ9116 спеціальності 073 «Менеджмент» перші у цьому році успішно склали незалежне оцінювання знань (шляхом дистанційного тестування) за двома блоками: професійним і загальним (універсальним) для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Детальніше...

Святкове вітання від святого Миколая

Опубліковано: Четвер, 19 грудня 2019

mikola 2019 02

Святий Миколай подарував нам чудо!

Справжня засніжена зима затримується, але Дід Мороз із Снігуронькою вже завітали до викладачів, студентів та працівників коледжу.

Детальніше...

Екскурсія на підприємство ТОВ «Технік машинес інтернешенел»

Опубліковано: Субота, 14 грудня 2019

ekskursia mh 01

13.12.2019 р. студенти групи групи МХ9117 спеціальності «Агроінженерія» на чолі з викладачами Гребінчаком Олександром Іллічем та Нагорним Юрієм Івановичем відвідали філіал сучасного сільськогосподарського підприємства ТОВ «Технік машинес інтернешенел», яке розташоване в м. Олешки Херсонської області.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya