Мова – ДНК нації

Опубліковано: Понеділок, 28 грудня 2020

mova dnk nacii

«Ну що б, здавалося, слова... / Слова та голос — більш нічого. / А серце б’ється — ожива, Як їх почує!» – писав національний пророк Тарас Шевченко, підкреслюючи той факт, що рідна мова – жива! Так, вона змінюється, збагачується, розквітає, набуває нових рис.

Детальніше...

Зі святом Святого Миколая

Опубліковано: П'ятниця, 18 грудня 2020

mikolay 2020 01

Це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою здійснення найзаповітніших мрій вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи.

Детальніше...

Тренінг «Гармонія розуму та тіла»

Опубліковано: Середа, 09 грудня 2020

mandali 04

08.12.2020 пройшла чергова зустріч зі студентами гуртожитку. Увійти в стан творчої медитації, розслабитися і звільнитися від негативу нам допомагала мандала для розфарбовування. Під час роботи ми розмовляли про свій внутрішній стан і розуміння навколишнього світу.

Детальніше...

Осінній вернісаж

Опубліковано: Вівторок, 08 грудня 2020

osinniy vernisaj

Коли за вікном уже холодно, дуже хочеться заховатися під ковдру і не виходити з дому до весни. Оскільки такі радикальні дії можуть дозволити собі тільки ведмеді, нам, людям, доводиться шукати інші способи боротьби із зимовими холодами.

Детальніше...

Міжнародний день прав людини

Опубліковано: Вівторок, 08 грудня 2020

den prav ludini 01

Історичний розвиток нашої цивілізації на всіх етапах свого становлення постійно перетинався з одними й тими ж питаннями, які надалі були окреслені та узагальнені в цілісне поняття - права людини. Це сталося з абсолютно природних міркувань, оскільки всілякі утиски одних людей іншими завжди викликали відповідну і таку ж типову ситуацію, коли розклад сил за тими чи іншими причинами змінювався, а суспільство все ж прагнуло до деякої стабільності.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya