shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

Розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ з терміном навчання 7 місяців

Довідки за телефонами 05549-4-33-19; 095-24-706-21; 067-43-950-10.

Практика у Європі

Студенти, які бажають пройти виробничу практику за кордоном (Німеччина), просимо звернутися до навчально-практичного центру (ауд.135).
Для студентів стаціонару, за наявності закордонного паспорту.

Дні Startup Boost у коледжі

Опубліковано: Середа, 22 листопада 2017

startup 01 22 листопада 2017 року у ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» розпочато роботу другого семінару-зустрічі у рамках міжнародного проекту «Запуск підвищення агро-освіченості. Студентські Стартапи для агро-сільських інновацій», метою якого є підтримка перетворення системи навчання в агроколеджах за умови отримання допомоги в напрямку міжгалузевого, активного, модульного та проектного підходу навчання, стимулюючи при цьому співпрацю з агробізнесом, спираючись на відповідний досвід країн Вишеградської четвірки та ЄС.

Детальніше...

Тренінг "Використання потенціалу Вікіпедії"

Опубліковано: П'ятниця, 17 листопада 2017

wikipedia 01 Останньої декади листопада у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» на базі навчально-практичного центру пройшов тренінг на тему: «Поглиблення знань. Використання потенціалу Вікіпедії».

Детальніше...

День студента 2017

Опубліковано: П'ятниця, 17 листопада 2017

den studenta 2017 02 Пора студентства – найкращий час у житті людини. Молодість вирує, почуття іскряться, думки солодять душу.

Не є винятком і студенти нашого коледжу. З нетерпінням і особливим пафосом вони чекають це свято. А ми педагоги задаємося питанням – як краще привітати студентів.

Детальніше...

Відкрите інноваційне заняття з фізики

Опубліковано: П'ятниця, 17 листопада 2017

vidkr urok fizika 02 16 листопада викладач фундаментальних дисциплін Брага Олексій Вікторович провів відкрите інноваційне заняття з фізики на тему «Внутрішня енергія тіл. Робота газу. І-й закон термодинаміки. Застосування І-го закону термодинаміки до ізопроцесів» зі студентами групи ЕІ9117.

Детальніше...

Майстер-клас «Відпустка – гарантоване право на відпочинок кожного»

Опубліковано: Четвер, 16 листопада 2017

ekon vseobuch 01 Циклова комісія економічних дисциплін 15 листопада 2017 року продовжила серію майстер-класів з циклу «Економічний всеобуч» на тему «Відпустка – гарантоване право на відпочинок кожного».

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu     baner dist navch     baner npc     baner el biblio     monBaner

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya