Виставка «Прип’ять – 35»

Опубліковано: Субота, 17 квітня 2021

vistavka zimarev 02

«Фотограф ізолює і зберігає момент часу: важливий або незначний, залежить від розуміння теми фотографом і його майстерність»

Едвард Вестон

Наближується тридцять п'ята річниця аварії на Чорнобильській АЕС… У читальному залі бібліотеки коледжу продовжує діяти виставка «Прип’ять – 35», на якій представлені талановиті фотороботи викладача коледжу Євгена Зимарьова.

Детальніше...

Зустріч з кандидатом на посаду директора Сергієм Спільником

Опубліковано: Субота, 17 квітня 2021

zustrich hrebinchar 02

16.04.2021 року відбулася зустріч колективу і студентів коледжу з кандидатом на посаду директора ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» Спільником Сергієм Михайловичем.

Детальніше...

Зустріч з кандидатом на посаду директора Олександром Гребінчаком

Опубліковано: П'ятниця, 16 квітня 2021

zustrich hrebinchar 02

15.04.2021 року відбулася зустріч кандидата на посаду директора ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» Гребінчака Олександра Ілліча з колективом і студентською молоддю коледжу.

Детальніше...

Психологічний тренінг «Мистецтво спілкування»

Опубліковано: Середа, 14 квітня 2021

spilkuvannya 01

Студентські роки наповнені діями та сподіваннями. Щоб очікування перетворити на процес ми зустрілися 13.04.2021 на тренінгу і чудово попрацювали на користь собі.

Детальніше...

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya