shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

27 лютого 2018 р. о 14.30 на базі навчально-практичного центру (ауд. 135), відбудеться мітап на тему: «Лайфхаки написання «добрих» статей у Вікіпедії» для студентів, викладачів та всіх бажаючих.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Бібліотека – скарбниця мудрості і знань

Опубліковано: Понеділок, 02 жовтня 2017

den biblioteki 01 Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Другого жовтня до Всеукраїнського дня бібліотек у читальному залі бібліотеки коледжу пройшов бібліотечний урок «Бібліотека – скарбниця мудрості і знань»

Працівники бібліотеки коледжу розповіли студентам групи ПЗ9117 про історію бібліотек, продемонстрували презентацію про найкращі бібліотеки світу. Донесли до молоді, що саме бібліотеки в житті, історії та культурі суспільства відіграють неоціненну роль, що саме книги допомагають людині набути знання, розпізнати добро серед зла, знайти істину.

den biblioteki 02

Зав. бібліотекою Полусмяк І.Н.

Перегляди: 241

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya