shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

27 лютого 2018 р. о 14.30 на базі навчально-практичного центру (ауд. 135), відбудеться мітап на тему: «Лайфхаки написання «добрих» статей у Вікіпедії» для студентів, викладачів та всіх бажаючих.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Відкрите заняття з математики

Опубліковано: П'ятниця, 06 жовтня 2017

urok piramida 03 У 2017-2018 навчальному році тиждень циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін було розпочато відкритим заняттям з математики в групі МХ9116, темою якого була «Піраміда, правильна піраміда, об’єм піраміди, площа поверхні піраміди». Заняття проводила викладач математики І кваліфікаційної категорії Політицька В.В.

Методи і прийоми, застосовані на занятті, сприяють розвитку пізнавального інтересу до математики, логічному мисленню, формують потребу у надбанні знань.

urok piramida 01 urok piramida 02

Студенти самостійно вивели формули для обчислення об’єму та площ поверхонь, навчилися правилам побудови правильних пірамід. Під час всього заняття вони працювали з стереометричними моделями різних призм та пірамід, активно спілкувалися з викладачем, відповідаючи на поставлені питання. Студенти зацікавлено слухали історичні відомості про піраміду Хеопса, розв’язали задачу на розрахунок елементів піраміди Хеопса.

Присутні на відкритому занятті викладачі мали змогу ознайомитись із методикою проведення уроку засвоєння нових знань через метод демонстрації.

Викладач математики Політицька В.В.

Перегляди: 217

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya