shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Шановні колеги!

На сайті Верховної Ради України у розділі «Електронні петиції» освітянами технікумів та коледжів зареєстрована петиція «Про фінансування технікумів і коледжів».
Просимо Вас проголосувати в підтримку вищезазначеної петиції.

В допомогу: інструкція «Як зареєструватись та підтримати петицію на сайті Верховної Ради України»

LOG 65Шановні працівники коледжу.

У зв`язку з святкуванням 65-річчя заснування нашого навчального закладу просимо Вас прийняти активну участь у благодійній акції «Наш подарунок коледжу».

За детальною інформацією просимо звертатись до відповідальної особи Сабадаша В. І. (тел: 0951848775).

Оргкомітет свята.

65 yuviley

Відкрите заняття з математики

Опубліковано: П'ятниця, 06 жовтня 2017

urok piramida 03 У 2017-2018 навчальному році тиждень циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін було розпочато відкритим заняттям з математики в групі МХ9116, темою якого була «Піраміда, правильна піраміда, об’єм піраміди, площа поверхні піраміди». Заняття проводила викладач математики І кваліфікаційної категорії Політицька В.В.

Методи і прийоми, застосовані на занятті, сприяють розвитку пізнавального інтересу до математики, логічному мисленню, формують потребу у надбанні знань.

urok piramida 01 urok piramida 02

Студенти самостійно вивели формули для обчислення об’єму та площ поверхонь, навчилися правилам побудови правильних пірамід. Під час всього заняття вони працювали з стереометричними моделями різних призм та пірамід, активно спілкувалися з викладачем, відповідаючи на поставлені питання. Студенти зацікавлено слухали історичні відомості про піраміду Хеопса, розв’язали задачу на розрахунок елементів піраміди Хеопса.

Присутні на відкритому занятті викладачі мали змогу ознайомитись із методикою проведення уроку засвоєння нових знань через метод демонстрації.

Викладач математики Політицька В.В.

Перегляди: 522

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya