shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

На сайті Верховної Ради України у розділі «Електронні петиції» освітянами технікумів та коледжів зареєстрована петиція «Про фінансування технікумів і коледжів».
Просимо Вас проголосувати в підтримку вищезазначеної петиції.

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Вища освіта в Україні: реалії сьогодення

Опубліковано: Середа, 01 листопада 2017

konfer dragomanova 01 В рамках обміну досвідом 30-31 жовтня 2017 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова у м. Київ за сприяння Саксонського Центру дидактики вищої школи та Громадської організації «Європейська освіта і наука в Україні» відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи», на якій були присутні викладачі комісії соціально-гуманітарних дисциплін Коваль С.В. та Бикова В.А.

В програмі конференції були заслухані доповіді вітчизняних та зарубіжних фахівців, серед них Катрін Франке (Саксонський Центр дидактики вищої школи) та Світлани Іваненко (професора кафедри іноземних мов НПУ ім. М.П. Драгоманова, Голови ГО «Європейська освіта і наука в Україні»). Ці доповіді розкривають можливість навчання у вищій школі в рамках Shift from Teaching to Learning (переходу від викладання до партнерського навчання). А також проведено ряд майстер-класів німецькими колегами, які демонструють на практиці підходи викладання та навчання, що їх необхідно запроваджувати в українських вишах.

konfer dragomanova 02 konfer dragomanova 03

У роботі конференції брали участь представники різних навчальних закладів країни та Німеччини, серед них Лейпцигський університет, Мовний центр Кембрідж Клуб, Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ПВНЗ Київський медичний університет, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, Чернівецький професійний ліцей, ДПТНЗ «Дніпровський професійний залізничний ліцей», ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» та інші.

konfer dragomanova 04

Широка географія учасників конференції засвідчила те, наскільки важливою є тема «Якісного навчання» та наскільки великим є бажання співпрацювати над її подальшим розвитком.

Викладачі Коваль С.В., Бикова В.А.

Перегляди: 526

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya