shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Практика у Європі

Студенти, які бажають пройти виробничу практику за кордоном (Німеччина), просимо звернутися до навчально-практичного центру (ауд.135).
Для студентів стаціонару, за наявності закордонного паспорту.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

vitaemo z novim rokom 2018

Викладачі відділення «Правознавство та землевпорядкування» щиро вітають всіх працівників та студентів коледжу з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо мирного неба над головою, фінансового благополуччя, професійного росту, сімейного щастя, добробуту, удачі і успіхів!

 vitaemo z novim rokom 2018 pz

Велична, щедра і прекрасна рідна мова

Опубліковано: Четвер, 09 листопада 2017

den ukr pism 02 9 листопада – День української писемності та мови.

08 листопада викладачем української мови та літератури Спічак О.М. сумісно з бібліотекарем коледжу Полусмяк І.Н. та працівниками музею зі студентами групи ОЕ9117 відділення «Економіки та комп’ютерних технологій» у музеї імені Анатолія Бахути було проведено патріотичний виховний захід на тему «Велична, щедра і прекрасна… Прозора й чиста, як гірська вода, це України мова барвінкова, така багата й вічно молода!»

den ukr pism 03 den ukr pism 05

Захід було проведено з метою розвитку і розширення сфери функціонування української мови як державної в усіх галузях суспільного життя, виховання любові до рідної землі, до рідної мови, до її носія – українського народу, до держави Україна, до народних традицій, формування переконань у нетлінності духовних скарбів народу, та сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед студентської молоді, виховання пошани до культури, традицій українського народу.

den ukr pism 06 den ukr pism 07

Під час проведення заходу студентками Шинкаренко В., Євсеєвою Д. та Бут Є. було презентовано цікаві факти та знаменні дати з історії становлення української мови. Викладач Спічак О.М. до уваги студентів презентувала «Скорботний календар української мови» та екскурс «Від Кирила і Мефодія до Нестора – Літописця» У виконанні студенток Куцепалової А. та Кумінової Ю. прозвучали поезії «Яка ж багата рідна мова», «Мова – душа народу», «Сад спочиває… Ставок старенький стуманів…»

den ukr pism 08 den ukr pism 09

Оскільки українці – творці найтоншого гумору, студентами Трегуб В. та Шаруділовим П. було інсценізовано гумореску «Кухлик».

З метою підвищення мовної культури та розумовогого інтелекту студентам було запропоновано прослухати і провести аналіз мовних ситуацій з елементами дискусії.

На завершальному етапі заходу студенти переглянули фільм про життя і творчість Анатолія Бахути, опісля прозвучала поезія – заклик у виконанні викладача Спічак О.М. « Не цурайтесь мови, люди!»

den ukr pism 01

Викладач української мови та літератури Спічак О.М.

Перегляди: 217

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya