shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

27 лютого 2018 р. о 14.30 на базі навчально-практичного центру (ауд. 135), відбудеться мітап на тему: «Лайфхаки написання «добрих» статей у Вікіпедії» для студентів, викладачів та всіх бажаючих.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Відкрите інноваційне заняття з фізики

Опубліковано: П'ятниця, 17 листопада 2017

vidkr urok fizika 02 16 листопада викладач фундаментальних дисциплін Брага Олексій Вікторович провів відкрите інноваційне заняття з фізики на тему «Внутрішня енергія тіл. Робота газу. І-й закон термодинаміки. Застосування І-го закону термодинаміки до ізопроцесів» зі студентами групи ЕІ9117.

Під час проведення заняття викладач вміло використовував різноманітні дидактичні прийоми, так наприклад, для актуалізації опорних знань та умінь було використане фронтальне бліц-опитування.

Також для забезпечення ефективності первинного сприйняття матеріалу викладач доцільно використав у презентації анімації теплових процесів.

vidkr urok fizika 01 vidkr urok fizika 03

Для більш кращого ознайомлення із теоретичним матеріалом студентам був запропонований опорний конспект теми з основними поняттями і формулами внутрішньої енергії газу і першого закону термодинаміки.

Метою заняття було формування у студентів уміння орієнтуватись у змісті навчального матеріалу, виділяти головне, істотне у змісті теми; формування у студентів уміння й навичок застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності.

Була здійснена міжпредметна інтеграція з такими предметами: математика, хімія, вступ до спеціальності, основи теплотехніки та гідравліки.

Протягом заняття викладач використав інтерактивні технології та мультимедійні засоби.

Для закріплення нового матеріалу було проведено опитування через інтерактивний ресурс Plickers за допомогою індивідуальних карток із QR- кодами.

vidkr urok fizika 04 vidkr urok fizika 05

Заняття пройшло на належному теоретично-практичному рівні.

Методист коледжу Граборенко Н.І.

Перегляди: 232

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya