shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Увага!

27 лютого 2018 р. о 14.30 на базі навчально-практичного центру (ауд. 135), відбудеться мітап на тему: «Лайфхаки написання «добрих» статей у Вікіпедії» для студентів, викладачів та всіх бажаючих.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні викладачі!

Введено в дію новий сервіс електронної бібліотеки коледжу.

Всім викладачам необхідно в найближчий час узгодити перелік літератури зі своїх дисциплін в Навчально-практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Європейський день безпечного Інтернету

Опубліковано: Четвер, 08 лютого 2018

bezpechniy internet 2018 01 7 лютого у рамках проекту «Європейський день безпечного Інтернету 2018» викладачем Пилєвою О.О. був проведений круглий стіл зі студентами перших курсів груп ЕІ9117 та МХ9117.

На другий день другого тижня другого місяця кожного року у світі відзначається «День безпечного Інтернету».

У цьому році він пройшов під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Цього дня обговорювались такі питання як:
• шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,
• питання Інтернет-етики,
• загрози протизаконного контенту.

Інформаційно-комунікаційні технології є одним із найбільш важливих факторів, що впливають на розвиток суспільства у 21 столітті. Масштабне і динамічне проникнення Інтернету в усі сфери життя значною мірою відображається як на еволюції суспільства в цілому, так і на окремій особистості. Саме тому Інтернет є віртуальним середовищем, в якому реалізуються та порушуються права людини.

bezpechniy internet 2018 02 bezpechniy internet 2018 03

Учасники круглого столу обговорили такі питання як: погрози безпеки та ризики в мережі Інтернет, кібербулінг та переслідування, засоби захисту, формування правил безпечної поведінки в мережі.

Окремого розглянули питання, пов’язані з правами користувачів в Інтернеті, їх можливими обмеженнями та доступними засобами правового захисту. Для цього ознайомились з посібником, який заснований на Європейській конвенції про захист прав людини, а також інших документах Ради Європи, в яких розглянуто різні аспекти захисту прав людини. Даний посібник не запроваджує нові права. У ньому розглянуто чинні стандарти прав людини та механізми їх забезпечення.

Інтернет є громадським ресурсом. У Інтернеті необхідно слідувати основним правила так само, як правилам дорожнього руху при водінні. Закони також застосовуються до Інтернету.

Викладач Пилєва О.О.

Перегляди: 63

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya