shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

LOG 65Шановні працівники коледжу.

У зв`язку з святкуванням 65-річчя заснування нашого навчального закладу просимо Вас прийняти активну участь у благодійній акції «Наш подарунок коледжу».

За детальною інформацією просимо звертатись до відповідальної особи Сабадаша В. І. (тел: 0951848775).

Оргкомітет свята.

Шановні колеги!

На сайті Верховної Ради України освітянами технікумів та коледжів зареєстрована петиція «Щодо розгляду та прийняття проекту Закону України №8321 «Про фахову передвищу освіту».

Просимо Вас проголосувати в підтримку вищезазначеної петиції.

Пам'ятка про те, як голосувати.

Шановні викладачі!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує пройти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища»

Респонденти можуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року на умовах повної анонімності.

Правова робота

Опубліковано: Вівторок, 01 травня 2018

pravova robota 02 Правова освіти громадян є пріоритетним напрямом діяльності державних органів. Заклади освіти теж не залишаються осторонь. Саме тому у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» завжди раді приймати в своїх стінах практикуючих фахівців міста.

Технології навчання дозволяють обрати кожному викладачу або куратору в своїй позааудиторній роботі саме ті методи і форми, які більш ефективно на його думку будуть формувати у студентів правосвідомість.

Серед цих форм можна запропонувати проведення зустрічей з юристами-практиками. Найбільшу цікавість у цих заходах проявляють студенти, що навчаються на спеціальності «Право». Невимушена форма спілкування дозволяє отримати студентам відповіді на питання, що виникають в процесі їх підготовки.

pravova robota 01 Саме таку зустріч у кінці квітня 2018 року було проведено у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» з працівниками Новокаховського міського суду Херсонської області. Ці заходи вже стали традиційними та систематичними. Консультант суду Добровольська С.О., зустрілася зі студентами-правознавцями третього курсу та розповіла про зміни, що відбулися в Кодексі адміністративного судочинства. Цікавою була розповідь Сливи І.С., яка поділилася досвідом роботи на посаді помічника судді зі студентами випускного курсу, розповіла про переваги і труднощі роботи.

Необхідно відмітити, що «живе» спілкування з досвідченими юристами є одним із переваг підготовки майбутніх фахівців.

Тищенко Ю.В., голова циклової комісії
юридичних дисциплін

Перегляди: 33

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya