shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні кандидати на поїздку до закордонної практики!

Просимо вас обрати на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати.

Детальніше...

Щодо режиму роботи навчального закладу в зимовий період 2018-2019 н.р.

ІІ семестр 2018-2019 н.р. розпочато з 14.01.2019 р.
Навчальний процес в коледжі орієнтовно буде тривати до кінця лютого – середини березня 2019 р. на період дії опалення в навчальних корпусах.
Рішення про подальшу організацію навчального процесу буде прийняте на засіданні педагогічної ради коледжу в лютому 2019 року.

Адміністрація

Google-сервіси у роботі куратора

Опубліковано: П'ятниця, 01 червня 2018

google kuratoram 06 Напередодні Дня захисту дітей у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» відбувся семінар-тренінг на тему: «Використання Google-сервісів у роботі куратора».

Цілі семінару:
-обговорити досвід роботи кураторів за 2017-2018 н.р., результативність виховного впливу на студентів;
-впровадити наскрізне (системне) застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес;
-надати можливість кураторам висловити власну точку зору на проблеми, що обговорюватимуться;
-сформулювати нові ідеї щодо організації навчально-виховного процесу у 2018-2019 н.р.

Програма семінару:
1. Виховна робота в коледжі: практика, проблеми, перспективи.
2. Технологія взаємодії куратора зі студентами в освітньому процесі.
3. Інструменти Google-сервісів у роботі куратора:
   -створення Web-бланків анкет з використанням додатку Google forms;
   -створення Classroom.

Заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О. зазначила, що формування всебічно розвиненої особистості студента вищого навчального закладу вимагає проведення цілеспрямованої виховної роботи в різних аспектах. Це, в свою чергу, обумовлює реалізацію таких напрямів виховання: національно-патріотичного, морального, трудового, правового, екологічного, фізичного, художньо-естетичного, полікультурного.

google kuratoram 04 google kuratoram 01

Виховні функції в коледжі виконують усі педагогічні працівники, але знає все про студента, наставляє, спрямовує його, допомагає справлятися з труднощами саме куратор, який виконує функції не тільки педагога-професіонала, а й духовного посередника між студентами й суспільством.

Надія Олександрівна звернула увагу, що відповідно до Концепції нової української школи, Національної доктрини розвитку освіти головною метою виховної роботи є становлення духовно багатої, розвиненої, гармонічної особистості студента, свідомого громадянина України.

Куратор групи правознавців Ніколова Н.В. поділилася досвідом роботи та результативністю впливу на студентів групи. Неллі Валеріївна наголосила, що навчальна група – це маленька модель суспільства, а кураторство – це не посада, не обов’язок - це постійна творчість. Тому, для студентів вона намагається бути не тільки лідером, а також партнером і наставником.

google kuratoram 02 google kuratoram 03

Стрімкий розвиток техніки і технологій, збільшення інформаційного навантаження на студента, інші явища життєдіяльності людства вимагають постійного корегування методів та засобів виховання, переведення їх у цифровий формат.

Куратор групи постійно прогнозує, аналізує, організовує та контролює повсякденне життя й діяльність підлітків. Особлива увага приділяється моніторингу результативності виховної роботи шляхом дослідження стану адаптації студентів, рівня підліткової злочинності, ймовірного прояву насильства. Виявляються особливості стану сімей, умов проживання тощо. Ефективним інструментом у цьому процесі стає анкета, розроблена за допомогою Інтернет-програм.

З метою полегшення даного виду виховної роботи голова циклової комісії кураторів Тайлакова О.В. запропонувала впровадити наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій шляхом активного використання Google-сервісів. Олена Володимирівна представила досвід проведення онлайн-опитувань викладачами економічних дисциплін.

У ході практичної частини учасники тренінгу закріпили навики створення Web-бланків анкет, розроблених за допомогою додатку Google forms.

google kuratoram 07 google kuratoram 05

Куратори ознайомились зі зручним та зрозумілим інтерфейсом, сформували питання різних типів, у тому числі з використанням зображень та відео. Надали доступ для редагування колегам, навчились розміщувати розроблені анкети у соціальних мережах, на особистих сайтах, а також за допомогою створених курсів Classroom.

Учасники освоїли різні прийоми друку індивідуальних відповідей студентів, зведених даних (автоматичного сформованих графіків та діаграм). Переглянули місце зберігання анкет у хмарі, ознайомились зі способами редагування, анулювання відповідей, повторного використання розроблених Web-бланків анкет.

Проведений семінар-тренінг дає змогу кураторам впровадити у свою професійну діяльність сучасні інформаційно-комунікаційні технології, і головне, підвищити особистий авторитет у студентському колективі.

Олена Тайлакова, голова циклової комісії кураторів
Неллі Ніколова, викладач юридичних дисциплін

Перегляди: 521

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya