shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Історія життя, історія СХТ

Опубліковано: Вівторок, 26 червня 2018

istoria jitta 01 22 червня до коледжу завітали випускники далеких минулих років Освальдо Сауза Антонію з дружиною Людмилою та Муньос Сааведра Едуардо.

У кожного з них своя Історія життя, але технікум їх зробив друзями.

Освальдо Сауза Антонію навчався в СХТ з 1969 по 1973 р. За ці роки крім друзів, наставників в його житті з'явилась дружина та донька. Повернувшись до рідної Панами Антоніо йде працювати до Міністерства сільського господарства заступником директора відділу транспорту. Народжується син.

В цей час до Нової Каховки на навчання приїздить Мунньос Сааведра Едуардо, який вчиться теж на спеціальності механізація сільського господарства з 1977 по 1981 рік. Після закінчення навчання Едуардо з дружиною Іриною повертаються в Панаму де знайомляться з Антонію та Людмилою.

Едуардо влаштовується на роботу в Міністерство сільського господарства начальником транспортного відділу та майстром. В 90-х роках при певних політичних обставинах їм обом з сім'ями приходиться виїхати з Панами до України. І знову рідний коледж їх зустрічає і спочатку Муньос Едуардо, а потім і Освальдо Антонію працюють майстрами виробничого навчання в коледжі.

istoria jitta 02 istoria jitta 03

На сьогоднішній день Муньос Сааведра Едуардо працює в редакції газети «Нова Каховка», Освальдо Сауза Антонію з сім'єю повернулись до Панами, працював в Міністерстві сільського господарства з дружиною. Поставили на ноги трьох дітей. Виховують дев'ять онуків. Доречі, донька Освальдо Антонію закінчила наш коледж зі спеціальності «Гідромеліорація сільського господарства» і працює сьогодні у Міністерстві транспорту.Велика відстань між Панамою і Україною, але дружні стосунки між Едуардо і Антонію та їх родинами і досі живі.

А фундаментом для цих відносин став і буде коледж (СХТ). Це невеличка історія їх життя, а скільки ще таких історій в світі з нашими випускниками.

Дуже приємно студентам, викладачам і працівникам коледжу бачити випускників коледжу. А бачити випускників, які мешкають в Панамі в сто разів приємніше!!!

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Перегляди: 667

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya