shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

LOG 65Шановні працівники коледжу.

У зв`язку з святкуванням 65-річчя заснування нашого навчального закладу просимо Вас прийняти активну участь у благодійній акції «Наш подарунок коледжу».

За детальною інформацією просимо звертатись до відповідальної особи Сабадаша В. І. (тел: 0951848775).

Оргкомітет свята.

Підготовчі курси

Запрошуємо випускників 9-х класів на літні підготовчі курси. Заняття проводяться з 02 по 15 липня 2018 року!
Запис у приймальній комісії коледжу:
74900 Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького,1
Тел.: (05549) 4-33-19; 095-24-706-21; 067-43-950-10.

Шановні випускники 11-х класів!

Якщо у вас виникли труднощі при створенні електронного кабінету для подачі документів в електронній формі - ми допоможемо вам.
Звертайтесь до приймальної комісії. У нас працює консультаційний центр з подачі заяв в електронній формі.

Чекаємо на вас!

65 yuviley

Історія життя, історія СХТ

Опубліковано: Вівторок, 26 червня 2018

istoria jitta 01 22 червня до коледжу завітали випускники далеких минулих років Освальдо Сауза Антонію з дружиною Людмилою та Муньос Сааведра Едуардо.

У кожного з них своя Історія життя, але технікум їх зробив друзями.

Освальдо Сауза Антонію навчався в СХТ з 1969 по 1973 р. За ці роки крім друзів, наставників в його житті з'явилась дружина та донька. Повернувшись до рідної Панами Антоніо йде працювати до Міністерства сільського господарства заступником директора відділу транспорту. Народжується син.

В цей час до Нової Каховки на навчання приїздить Мунньос Сааведра Едуардо, який вчиться теж на спеціальності механізація сільського господарства з 1977 по 1981 рік. Після закінчення навчання Едуардо з дружиною Іриною повертаються в Панаму де знайомляться з Антонію та Людмилою.

Едуардо влаштовується на роботу в Міністерство сільського господарства начальником транспортного відділу та майстром. В 90-х роках при певних політичних обставинах їм обом з сім'ями приходиться виїхати з Панами до України. І знову рідний коледж їх зустрічає і спочатку Муньос Едуардо, а потім і Освальдо Антонію працюють майстрами виробничого навчання в коледжі.

istoria jitta 02 istoria jitta 03

На сьогоднішній день Муньос Сааведра Едуардо працює в редакції газети «Нова Каховка», Освальдо Сауза Антонію з сім'єю повернулись до Панами, працював в Міністерстві сільського господарства з дружиною. Поставили на ноги трьох дітей. Виховують дев'ять онуків. Доречі, донька Освальдо Антонію закінчила наш коледж зі спеціальності «Гідромеліорація сільського господарства» і працює сьогодні у Міністерстві транспорту.Велика відстань між Панамою і Україною, але дружні стосунки між Едуардо і Антонію та їх родинами і досі живі.

А фундаментом для цих відносин став і буде коледж (СХТ). Це невеличка історія їх життя, а скільки ще таких історій в світі з нашими випускниками.

Дуже приємно студентам, викладачам і працівникам коледжу бачити випускників коледжу. А бачити випускників, які мешкають в Панамі в сто разів приємніше!!!

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Перегляди: 149

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya