shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

У коледжі відбувся випуск молодших спеціалістів

Опубліковано: Неділя, 01 липня 2018

vipusk 2018 19 Щоб отримати скарби нашого життя треба докласти багато зусиль, пройти через певні випробування, а подолавши їх відчути смак мудрості, смак істини. Такими словами ведучі розпочали випускний діамантовий бал.

Метушня випускників, радість на обличчях викладачів, бентежність батьків і рідних, усі налаштовані на урочисті хвилини отримання дипломів молодших спеціалістів.

30 червня святково вбрана Велика актова зала коледжу радо зустріла випускників 2018 року. Під гучні оплески до зали увійшли випускники груп МХ9114 (куратор Денисенко В.В.), МХ9214 (куратор Балановський О.С.), ЕЛ9114 (куратор Пшеничний М.В.), ЗВ9114 (куратор Довбня В.О.), ПЗ9114 (куратор Шаповал А.В.), ЕК9115 (куратор Тайлакова О.В.), ІС9114 (куратор Спічак О.М.).

vipusk 2018 05 vipusk 2018 09

Крок за кроком збагачувалися серця випускників щирістю і доброзичливістю викладачів, теплом та повагою працівників коледжу, почуття дружелюбності друзів та одногрупників.

vipusk 2018 10 vipusk 2018 11

І ось та хвилююча і, водночас, найприємніша мить – отримання дипломів. Церемонія вручення розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали вітальні слова директора коледжу Іванова Геннадія Івановича, який побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, розвиватися та постійно навчатися.

vipusk 2018 17 vipusk 2018 12

Завідуючі відділень Гребінчак Олександр Ілліч, Вітовщик Олена Анатоліївна і Гайбура Тетяна Андріївна зачитали накази і під бурхливі оплески гостей свята вручили такі омріяні дипломи молодших спеціалістів: механікам, електрикам, юристам, землевпорядникам, економістам і фахівцям з інформаційних технологій.

vipusk 2018 18 vipusk 2018 04

Випускники отримали вітання від голови студентської ради Магдич Вікторії, яка зазирнула у «Скриньку скарбів» і дістала звідти «терпіння» і «любов», «ввічливість», «обережність», «милосердя», «порозуміння», «співпрацю»…

До привітань приєднався також викладач Зайцев Олексій Іванович, оригінально виконавши пісню «Червона рута».

Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулися батьки випускника Брага Олексій Вікторович і Граборенко Наталія Іванівна.

vipusk 2018 07 vipusk 2018 14

vipusk 2018 13 vipusk 2018 01

Від студентської родини прозвучали музичні вітання у виконанні вокального колективу «Віночок», керівник Усачова Людмила Анатоліївна.

vipusk 2018 20 vipusk 2018 03

У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників, до членів адміністрації за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі.

vipusk 2018 08 vipusk 2018 02

Для нагородження випускників, котрі досягли найвищих успіхів у навчальній, громадській, спортивній і культурно-масовій роботі на сцену були запрошені директор коледжу Іванов Геннадій Іванович та заступник директора з виховної роботи Потапова Надія Олександрівна. Вони вручили високі відзнаки тим студентам хто протягом 4 років йшли попереду в пошуках знань, добра, любові і терпіння, були лідерами у житті коледжу та міста:
«Творча особистість»Леонова Тетяна (гр.ПЗ9114)
«За любов і відданість коледжу»Баранова Вікторія (гр. ЕК9115)
«Кращий спортсмен»Солук Олександр (гр. МХ9214)
«За наполегливість у навчанні»Романюк Микола (гр. МХ9114)
«За активну громадську позицію»Надвернюк Євгенія (гр. ПЗ9114)
Найголовнішу номінацію «Золота Афіна» отримала Коствицька Тетяна (гр. ЗВ9114).

vipusk 2018 15 vipusk 2018 16

У добру путь, дорогі випускники! І пам’ятайте, що справжній скарб – це щастя, це вміння любити життя і людей, дарувати радість близьким і рідним. Ми завжди чекаємо вас у стінах нашого коледжу!

Відео:

Перегляди: 1287

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya