shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні кандидати на поїздку до закордонної практики!

Просимо вас обрати на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати.

Детальніше...

Щодо режиму роботи навчального закладу в зимовий період 2018-2019 н.р.

ІІ семестр 2018-2019 н.р. розпочато з 14.01.2019 р.
Навчальний процес в коледжі орієнтовно буде тривати до кінця лютого – середини березня 2019 р. на період дії опалення в навчальних корпусах.
Рішення про подальшу організацію навчального процесу буде прийняте на засіданні педагогічної ради коледжу в лютому 2019 року.

Адміністрація

Біля Башти Вітовта урочисто зустрічали «Національну литовську експедицію»

Опубліковано: Середа, 11 липня 2018

litovska ekspedicia 01 У понеділок, 9 липня, човен «Вітаутас Великий» пришвартувався біля середньовічної «Вежі Вітовта», що поблизу села Веселе.

Корабель «Вітаутас Великий» побудований, відтворюючи старовинний литовський корабель 18 ст., фрагменти якого були знайдені на річці Нямунас. Довжина корабля – 13 м, ширина – 2,7 м, його вага становить 4 т.

Серед учасників експедиції: викладач історії Вільнюського університету проф. Альфредас Бумблаускас, керівник Центру академічних справ Університету Міколаса Ріомеріса історик, д-р Барбара Станкевич та представники творчої інтелігенції Литовської Республіки. Капітан корабля – Сімас Кнапкіс. Загалом команда експедиції складається з 43 осіб.

litovska ekspedicia 02 litovska ekspedicia 03

Під час урочистої зустрічі на березі Дніпра учасників експедиції привітав хлібом-сіллю та мелодійними українськими піснями фольклорний вокальний колектив «Дніпряночка» ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ».

Пісні колективу гості та глядачі зустріли бурхливими оплесками, а виступ став справжньою прикрасою свята українсько-литовської дружби!

Гості свята розважалися на майданчику з фехтування спорт-мечем та на майданчику зі стрільби з лука від тиру «Амарант», спостерігали та показовим виступом від дружини «РарогЪ», а також під час майстер-класу з виготовлення куліша.

Учасниками свята були мешканці сел Веселе та Козацьке, міста Нова Каховка – в тому числі викладачі, студенти та випускники нашого навчального закладу.

litovska ekspedicia 04 litovska ekspedicia 05

Відбулася зустріч з українськими археологами, учасниками Південносередньовічної експедиції, яка здійснюється в рамках проекту «Захист історичної спадщини України та Литви на території Херсонської області».

Ще одна важлива група гостей з Литви – автори унікального литовського телевізійнїого проекту «Національна експедиція». Вони знайомлять глядачів з українською культурою, природними та історичними пам’ятками, сьогоденням, зміцнюючи литовсько-українські зв’язки.

Борт О.П., викладач, співачка ансамблю «Дніпряночка»

Перегляди: 527

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya