shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні кандидати на поїздку до закордонної практики!

Просимо вас обрати на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати.

Детальніше...

Щодо режиму роботи навчального закладу в зимовий період 2018-2019 н.р.

ІІ семестр 2018-2019 н.р. розпочато з 14.01.2019 р.
Навчальний процес в коледжі орієнтовно буде тривати до кінця лютого – середини березня 2019 р. на період дії опалення в навчальних корпусах.
Рішення про подальшу організацію навчального процесу буде прийняте на засіданні педагогічної ради коледжу в лютому 2019 року.

Адміністрація

Містечко професій – Освіторія

Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018

jarmarka prof 2018 01 10 жовтня 2018 року у смт. Новотроїцьке на площі перед Палацом культури проводився районний масовий захід з профорієнтації молоді «Містечко професій – Освіторія», у якому викладачі та студенти нашого коледжу прийняли активну участь.

Учасниками заходу були: керівництво Новотроїцької районної державної адміністрації та центру зайнятості, навчальні заклади: коледжі, технікуми та професійно-технічні училища смт. Новотроїцьке, м. Генічеськ, м. Нова Каховка, м. Каховка та Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь), а також учні середніх загальноосвітніх закладів району (близько 500 осіб).

jarmarka prof 2018 03 jarmarka prof 2018 04

Мета заходу: профілактика безробіття серед молоді; орієнтація учнів на професії, що затребувані у нашому регіоні; інформування молоді про навчальні заклади нашого регіону.

Після вітальних слів та оголошення ведучих щодо початку роботи, учні групами по черзі підходили до кожного навчального закладу. Групи дітей організовано підходили до кожної локації для ознайомлення з навчальним закладом, професіями, за якими навчаються, умовами вступу.

Після того, як діти ознайомилися з усіма представленими навчальними закладами, їм було надано вільний час для самостійної екскурсії (близько 1 години).

jarmarka prof 2018 02 jarmarka prof 2018 05

Учні мали можливість детально ознайомитися з презентаціями професій та навчальними закладами, цікавились умовами вступу, правилами прийому, про студентське життя та дозвілля, гуртожиток. Також вони оглядали макети та експонати, приймали участь у майстер-класах, проходили тестування. Більшість учнів цікавились перспективою працевлаштуватися на сучасному ринку праці у Херсонській області.

Наші викладачі Новаковська Олена Анатоліївна та Череватенко Людмила Миколаївна разом із студентами: Безуса В., Давидченко Д., Балабон М, Пливун В., Кекелідзе Г., Магдич В., Каменева О., Шевченко О., Борщ С., Шепетуха В., Янович М. надали учням змістовні консультації про наш навчальний заклад, зробивши наголос на тому, що 5 жовтня 2018 року коледж відсвяткував 65-річчя. Студенти цікаво і весело розповіли про студентське життя, побут, спортивні та масові заходи, які проводяться понад урочний час.

jarmarka prof 2018 06 jarmarka prof 2018 07

Учні із загальноосвітніх навчальних закладів смт. Новотроїцьке, а також сіл Новотроїцького району: Подове, Чумацький Шлях, Отрадівка, Олександрівка, Чкалове, Сивашівка, Новопокровка, Горностаївка, Метрополь, Громівка, Воскресенка, Сергіївка та Федорівка отримали рекламний матеріал та запрошення на навчання.

Фахівець з профорієнтації О.Гавриленко

Перегляди: 346

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya