shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

В пам'ять про голодомор

Опубліковано: Субота, 24 листопада 2018

golodomor 2018 01 Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

golodomor 2018 02 golodomor 2018 03

На вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу 1932 - 1933 років, голодоморів 1921 - 1922, 1946 - 1947 років в Україні та з метою патріотичного виховання бібліотека коледжу провела ряд заходів:

• У читальній залі бібліотеки діяла виставка – реквієм «Забуттю не підлягає».
• Бібліотекарі разом з студентами коледжу (ЕК 9118, ЗВ 9117) відвідали масовий захід в центральної бібліотеці «Запалюємо свічу», присвячений цієї пам’ятної даті.
• 23.11.2018 р. у читальній залі відбулася тематична година «Голодомор – чорна сповідь моєї вітчизни». Захід проводився спільно з викладачами історії Василенко І.В., Денисенко В.В. До бібліотеки на годину пам’яті були запрошені студенти коледжу (ЕІ 9118, ЕК 9117).

Бібліотекарі Полусмяк І.Н. та Савич Л.О розповіли з нагоди якої пам’ятної для українського народу дати проходить захід, про важливість вшанування пам’яті безневинно померлих українців у 1932-33 рр., та наголосили, що той час не просто минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу. Адже безпам’ятність породжує бездуховність.

Василенко І.В. розповіла студентам про причини та наслідки Голодомору 1932-33 рр. Навела страшні факти того часу, ознайомила з драконівськими законами правлячого класу, які привели до знищення мільйонів українців.

Денисенко В.В. продемонстрував відео-спогади очевидців голодомору, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались, призвав студентів навчитися сприймати чужу біду, чужий біль, вивчати історію своєї держави, берегти ії традиції, уболівати за майбутнє країни.

golodomor 2018 04

Наприкінці заходу Полусмяк І.Н. закликала всіх вшанувати загиблих хвилиною мовчання та запалити свічку пам’яті.

Зав. бібліотеки Полусмяк І.Н.

Перегляди: 357

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya