shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Світ після Другої світової війни. Інтерактивне заняття з Всесвітньої історії.

Опубліковано: Субота, 22 грудня 2018

bort vidkrite zanatta 01 Чи можливий світ без війни? Яким він має бути? Військові конфлікти - чому вони тривають і після Другої світової війни? На ці та багато інших сучасних та історичних питань спробували знайти відповідь студенти групи ОЕФ 9118 під час відкритого заняття по темі «Світ після Другої світової війни», що відбувся 20 грудня 2018 року.

Методична мета заняття – вдосконалення методики проведення комбінованого заняття з використанням інтерактивних методів навчання, елементів проектної роботи, випереджувальних завдань, рольової гри та комп’ютерних технологій навчання.

bort vidkrite zanatta 02 bort vidkrite zanatta 03

Студентам цікаво було перевірити рівень своїх знань з історії Другої світової війни шляхом виконання завдань по картках, визначитись з питанням, чи треба було судити нацистських злочинців (метод «займи позицію»), усвідомити причини особливої жорстокості фашистських загарбників на території СРСР (метод «ПРЕС»), дати відповідь на проблемне питання: чому відбулося протистояння між колишніми союзниками після Другої світової війни?

А також студентам групи довелося відчути себе учасниками Нюрнберзького процесу під час рольової гри, виступити с «суді» свідками (Філіпенко Анастасія, Пономаренко Ніна, Попенко Ганна, Черник Вікторія), прокурорами (Влад Супрун та Данільченко Олексій), суддею (Таркан Кирило), пережити емоційне хвилювання від свідчень про терор відносно мирного населення на окупованих територіях та про жорстоке ставлення нацистів до в’язнів концтаборів.

bort vidkrite zanatta 04 bort vidkrite zanatta 05

З цікавістю ознайомилися присутні в аудиторії з повідомленням, підготовленим студенткою Костюченко Дариною про причини та історію створення Організації об’єднаних націй, установчі засади функціонування цієї організації, її мету, засоби впливу на міжнародні відносини. Закріплення вивченого матеріалу відбувалося щляхом комп’ютерного тестування та роботи з документом про створення ООН.

Під час навчального заняття широко використовувались технічні засоби навчання та сучасні інформаційні технології. Викладач використав презентацію, що містила ілюстративний та навчальний матеріал по темі заняття, а також фрагменти відеофільмів «Нюрнберзький процес» та «Створення ООН».

bort vidkrite zanatta 06 bort vidkrite zanatta 07

Навчальне заняття було динамічним та насиченим, цілей, що поставив викладач Борт О.П. досягнуто.

Борт Олена Петрівна,
викладач соціально-гуманітарних дисциплін.

Перегляди: 523

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya