shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Студенті стаціонару та заочної форми навчання!

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Шановні кандидати на поїздку до закордонної практики!

Просимо вас обрати на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати.

Детальніше...

Щодо режиму роботи навчального закладу в зимовий період 2018-2019 н.р.

ІІ семестр 2018-2019 н.р. розпочато з 14.01.2019 р.
Навчальний процес в коледжі орієнтовно буде тривати до кінця лютого – середини березня 2019 р. на період дії опалення в навчальних корпусах.
Рішення про подальшу організацію навчального процесу буде прийняте на засіданні педагогічної ради коледжу в лютому 2019 року.

Адміністрація

Разом для найкращого Інтернету

Опубліковано: Четвер, 07 лютого 2019

bezpechni internet 001 5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Коледж взяв активну участь у заходах, що були організовані спільнотою Програми Мережних академій Cisco, університетами: Львівська, Харківська і Дніпровська політехніки, Інженерним інститутом Запорізького національного університету, Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича та Донецьким національним технічним університетом за підтримки Департаменту кіберполіції Національної поліції України, компанії ERC і ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

bezpechni internet 02 bezpechni internet 03

Зокрема, 5 лютого 2019 року студенти та викладачі коледжу приєднались до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Програма уроку складалася з двох доповідей:
«Кібер-атаки та інтернет-шахрайство». Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції.

«Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей». Спікер: Іцкович Вікторія, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.

bezpechni internet 04 bezpechni internet 05

Після доповідей учасники онлайн-уроку змогли перевірити себе на знання правил кібербезпеки і отримати сертифікат. В ході заходу студенти дізналися багато нового і корисного про небезпеки в інформаційному середовищі.

6 лютого в коледжі відбувся квест «Інформаційна безпека в Інтернеті». Три команди студентів, а саме: «Вартові Інтернету», «Антивірус», «Інтернет герої», змагалися, хто швидше та якісніше виконає завдання квесту:

Як не потрапити на гачок фішингу.
Як придумати надійний пароль.
Як бути ввічливим в Інтернеті.

bezpechni internet 06 bezpechni internet 07

Метою заходу було залучення студентів до безпечного користування мережею Internet, розвиток вміння аналізувати, робити висновки, узагальнювати інформацію, виховання дисциплінованість при роботі в мережі.

bezpechni internet 08 bezpechni internet 09

Щира цікавість, палаючі очі, активність та уважність юного покоління під час унікального простору спілкування у форматі квесту засвідчила, що мету заходу було досягнуто.

Зайцев О.І., викладач комп’ютерних дисциплін

Перегляди: 129

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya