Наш випускник підкорює Антарктиду

Опубліковано: П'ятниця, 08 лютого 2019

antarktida 01 Дуже приємно, що випускники Новокаховського агроколеджу мають активну життєву позицію, а коли отримуєш хороші новини про їх особисті досягнення радієш разом із ними.

Нам приємно повідомити про Квятковського Олександра Сергійовича, випускника 2007 року спеціальності «Землевпорядкування», який пройшов перший відкритий конкурсний відбір і став учасником 24-ої Української антарктичної експедиції у 2019 році. В Антарктиді, на станції «Академік Вернадський», він буде працювати системним адміністратором зв’язку.

За час навчання у коледжі Олександр зарекомендував себе як вихована, доброзичлива і щира людина. Завжди організовано та сумлінно ставився до навчання, тому червоний диплом і є результатом його роботи.

antarktida 03 antarktida 02

Довбня Валентина Олександрівна, куратор групи, в якій він навчався, характеризує його так: «З особистих рис Олександра треба підкреслити охайність, працелюбність, цілеспрямованість, комунікабельність, відповідальність, небайдужість до чужого лиха та високий культурний рівень. Після коледжу, за результатами олімпіади, Олександр вступив до Національного університету біоресурсів і природокористування України, де і продовжив навчання».

Адміністрація і викладачі коледжу вітають Квятковського Олександра Сергійовича і бажають плідної роботи на Південному континенті!

Методист коледжу Граборенко Н.І.

Перегляди: 2128