shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Голосування

Проголосуй за студентку ТДАТУ Індік Віолетту у конкурсі есе «Чому я обираю агро?» Голосувати…

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Педагогічна рада 28.02.2019 р.

Опубліковано: П'ятниця, 01 березня 2019

pedrada 28 02 01 28 лютого 2019 року в малому актовому залі відбулося засідання педагогічної ради коледжу.

Перше питання порядку денного – інформація про регіональну нараду-семінар, яка відбулася 18 лютого 2019 року в Херсонському державному університеті.

Директор коледжу Іванов Г.І. повідомив членам педагогічного колективу коледжу, що ця нарада була організована за рекомендацією профільного комітету з питань освіти та науки Верховної Ради України для представлення освітянам узгодженого проекту Закону України «Про передвищу фахову освіту». Презентував проект на регіональній нараді-семінарі генеральний директор департаменту вищої освіти та освіти для дорослих Шаров О.І. та ректор Херсонського державного університету Співаковський О.В. Основна концепція узгодженого проекту Закону України «Про передвищу фахову освіту» була представлена членам педагогічної ради коледжу завідувачем методичного комітету Поліхроновою В.В.

pedrada 28 02 02 pedrada 28 02 03

Голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Довбня В.О. виступила на засіданні педагогічної ради з питання організації профорієнтаційної роботи з виконання державного замовлення 2019 року на спеціальність Геодезія та землеустрій. Довбня В.О. повідомила про плани та форми проведення членами циклової комісії землевпорядних дисциплін профорієнтаційної роботи на 2019 рік.

З самоаналізом підготовки молодшого спеціаліста зі спеціальностей 081 Право та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність перед членами педагогічної ради коледжу звітували голови циклових комісій юридичних дисциплін Ніколова Н.В. та економічних дисциплін Жукова Ю.А.

pedrada 28 02 04 pedrada 28 02 05

Завідувач відділення механізації та енергетики Гребінчак О.І. звітував перед членами педагогічного колективу про участь у роботі практичного семінару «Складання освітньо-професійної програми підготовки молодших спеціалістів та розробка програми виробничої практики спеціальності 208 Агроінженерія», який проводився 25-26 лютого 2019 року в НМЦ «Агроосвіта» в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

pedrada 28 02 06 pedrada 28 02 07

З пропозиціями поліпшення роботи офіційного сайту коледжу до викладачів навчального закладу звернувся методист з інформаційних технологій Брага О.В.

За підсумками роботи педагогічною радою прийнято рішення посилити та урізноманітнити форми та методи проведення профорієнтаційної роботи, сприяти розповсюдженню реклами про навчальний заклад через соціальні мережі тощо.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Поліхронова В.В.

 

Перегляди: 276

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya