shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Голосування

Проголосуй за студентку ТДАТУ Індік Віолетту у конкурсі есе «Чому я обираю агро?» Голосувати…

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Обласний конкурс читців пам’яті Т.Г. Шевченка

Опубліковано: Неділя, 10 березня 2019

konkurs chitciv 04 Думи мої, думи мої,
Квіти мої, діти!
Т. Шевченко

9 березня 2019 року на базі Новокаховського міського палацу культури пройшов щорічний обласний конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум».

У конкурсі від ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ» брав участь студент І курсу групи ЕІ9118 Вознюк Андрій під керівництвом викладача Коваль С.В. Він виступив у номінації читці-аматори, у віковій категорії від 14 до 20 років.

konkurs chitciv 03 konkurs chitciv 02

Конкурсна програма складалася з двох творів. З нагоди 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та популяризації творчості генія світового рівня був представлений твір «Думи мої, думи мої…». Другий твір М. Барбари «Спитай» прозвучав у поєднанні з піснею «Спитай мене» вітчизняного гурту «Мачете». Що дало змогу продемонструвати знання студентом творів літературно-мистецької плеяди сучасних українських митців, творчість яких припала на останні десятиліття.

konkurs chitciv 01 konkurs chitciv 05

За творчий підхід, оригінальність та високий рівень виконавської майстерності студент був нагороджений грамотою Конкурсу за участь.

Викладач соціально-гуманітарних дисциплін Коваль С.В.

Перегляди: 222

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya