shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)

Детальніше...

Виграй грант на річну оплату свого навчання

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми Scholarship в Україні.

Дізнатись детальніше

Увага! Конкурс

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію - отримай стипендію на навчання!

Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами i завданням можна за наступними посиланнями:

Для студентів спеціальностей «Маркетинг»
Для студентів спеціальностей «Економіка», «Фінанси»

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Вимоги: бажана наявність водійського посвідчення тракториста. Оплата погодинно – 9,19 євро за годину (за умови виконання норми). Термін перебування орієнтовно 8 тижнів. За додатковою інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній. Зверніться за інформацією до навчально-практичного центру.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Зустріч з представниками "Агротек"

Опубліковано: П'ятниця, 12 квітня 2019

agrotek 2019 01 Сьогодні в Новокаховському агроколеджі відбулася зустріч студентів III і IV курсів із спеціальностей «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з представниками головного офісу компанії «Агротек» - керівником відділу навчання персоналу компанії Ольгою Чорною і менеджером по персоналу Анастасією Бублик.

Метою першої робочої зустрічі було обговорення основних питань проходження виробничої практики студентами (в тому числі у формі стажування) в рамках дуальної освіти з подальшим працевлаштуванням в компанії після закінчення коледжу.

agrotek 2019 02 agrotek 2019 03

На початку зустрічі співробітники показали презентацію і розповіли про історію розвитку своєї компанії та основні напрямки діяльності.

Менеджер повідомила, що ТОВ «Агротек» є дилером N1 по продажу американської сільськогосподарської техніки в Україні. Компанія «Агротек» працює на українському ринку сільськогосподарської техніки з 2002 року, а з 2009 офіційно представляючи John Deere в Україні.

agrotek 2019 04 agrotek 2019 05

Головні принципи роботи ТОВ «Агротек» полягають в постачанні і сервісному обслуговуванні високоякісної техніки John Deere в чітко встановлені терміни, надання професійної консультації клієнтам.

agrotek 2019 06 agrotek 2019 07

Після презентації представниками компанії була проведена вікторина, з врученням пам’ятних сувенірів. Студенти, які виявили бажання проходити практику в компанії, заповнили відповідні анкети.

agrotek 2019 08 agrotek 2019 09

Коледж продовжує роботу по впровадженню елементів дуальної освіти в освітній процес. Мета впровадження дуальної форми освіти - максимально підготувати студентів до реальних вимог сучасного ринку праці. Це забезпечує високий рівень кваліфікації випускника і водночас вирішить кадрові питання.

agrotek 2019 10 agrotek 2019 11

Заступник директора з навчальної роботи Назарова Л.Г.

Перегляди: 109

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya