ПрофіКемп 2019

Опубліковано: П'ятниця, 12 квітня 2019

profikemp 2019 01 11 квітня 2019 року у рідній Новій Каховці на площі перед Палацом культури проводився обласний масовий захід з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп», який був організований та проведений Новокаховською міською радою та центрами зайнятості міст Херсон та Нова Каховка.

Мета проведення:
• сформувати в учнівської молоді уявлення про актуальні професії на ринку праці;
• формування позитивного іміджу робітничих професій, які користуються попитом на даному етапі розвитку української економіки;
• запобігання молодіжному безробіттю;
• покращення якості поінформованості населення щодо можливості отримання якісної освіти у нашому регіоні.

profikemp 2019 03 profikemp 2019 05

На даному заході були присутні: керівництво Херсонської обласної державної адміністрації, представники Департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації, керівництво Новокаховської міської ради, творчі колективи навчальних закладів.

Захід проводився у форматі ярмарку професій на якому були представлені всі наші спеціальності. Студенти відділення «Механізації та енергетики», на чолі із завідуючим відділення Гребінчаком О.І., розповідали про перспективи даної професії, показували у дії трактор «Новокаховець», який вони самі зібрали.

profikemp 2019 04 profikemp 2019 06

Викладачі Череватенко Л.М. та Пшеничний М.В. підготували студентів, які презентували професію електрика, демонстрували професійне спорядження та макети електросхем.

Наші економісти, під керівництвом Жукової Ю.А., показали майстер-клас «Дослідження ринку шоколаду», під час якого відвідувачі куштували три види шоколаду і робили оцінку зразків даної продукції, оцінку конкурентів та розробляли рекомендації, щодо товару-новинки.

profikemp 2019 10 profikemp 2019 11

Студенти спеціальності право з Ніколовою Н.В. ділились набутими знаннями про підготовку фахівців юристів, діяльність яких спрямована на перспективи та переваги цієї професії.

Пирогова Н.І. зі своїми студентами інформаційних технологій демонстрували свої винаходи, які зацікавили глядачів унікальністю та сучасністю.

profikemp 2019 08 profikemp 2019 09

Землевпорядники показували роботу приладу для проведення геодезичних зйомок різних видів – електронний тахеометр. Куратором їх діяльності була Довбня В.О.

Для привернення уваги всіх гостей члени студради виконували пісні та запальні танці.

profikemp 2019 07 profikemp 2019 02

Випускники шкіл оглядали макети та експонати, цікавились презентаціями професій, детально ознайомлювалися з навчальним закладом, отримували відповіді на запитання про навчання, умови вступу, студентського дозвілля та працевлаштування.

Представники нашого коледжу розповідали учням про спеціальності, студентське життя, гуртки та спортивні секції, відповідали на запитання, роздавали листівки з довідковою інформацією про навчальний заклад та умови вступу.

profikemp 2019 12 profikemp 2019 13

Всім відвідувачам були надані змістовні консультації, рекламний матеріал та запрошення на навчання.

Сподіваємось, що учням сподобалась презентація нашого коледжу і більшість з них вирішить стати першого вересня нашими студентами.

Фахівець з профорієнтації Пономаренко Л.П.

Перегляди: 1823