shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Ми гостинно відчиняємо свої двері для всіх бажаючих!

Опубліковано: Неділя, 14 квітня 2019

den vidkr dverey 04 Упродовж 65 років ми працюємо над тим, щоб забезпечити підготовку фахівців вищої якості, затребуваних ринком праці.

13 квітня 2019 року наша дружня родина приймала гостей. Відвідувачів зустрічали запальними танцям та піснями. На центральному вході до коледжу демонстрували відеопрезентації спеціальностей.

Члени студради допомагали абітурієнтам зареєструватися. Після реєстрації відбувалася екскурсія коледжем, під час якої абітурієнти знайомились з спеціальностями, які є в навчальному закладі.

den vidkr dverey 01 Нашим коледжем цікавились не тільки учні 9-х та 11-х класів, а й ті хто вже працює і бажає підвищити свій кваліфікаційний рівень спеціаліста. Адже наш навчальний заклад готує спеціалістів на денній і заочній формі навчання.

Під час екскурсії викладачі знайомили гостей з історією коледжу, його традиціями і досягненнями. Розповідали про висококваліфікований викладацький склад, багаторазові перемоги наших студентів у конкурсах, олімпіадах та наукових конференціях не тільки обласного значення, але і на рівні держави.

У бібліотеці гостей зустрічала Полусмяк Ірина Нінелівна, яка розповіла про багатство читальної зали та провела інтелектуальні заняття з відвідувачами.

Абітурієнти мали можливість побувати на засіданні студради з підготовки до виборів голови студради, під час якої кандидати на пост голови студентського самоврядування представляли свої програми дій.

den vidkr dverey 02 Литовченко Володимир Андрійович, викладач фізичного виховання, показав тренування з волейболу, у спортивній залі, де абітурієнти робили декілька подач м'ячем і відчували себе справжніми волейболістами.

У тренажерному залі Брагіна Лілія Вікторівна залучала відвідувачів взяти участь у тренуванні на спортивних тренажерах. В свою чергу Гордецька Марія Леонідівна запрошувала всіх до виставочної зали педагогічної та студентської творчості.

den vidkr dverey 03 Завершальною точкою в екскурсії було відвідування великої актової зали, де відбувалася репетиція до 9 Травня під керівництвом Усачової Людмили Анатоліївни.

День відкритих дверей дав можливість нашим відвідувачам отримати відповіді на всі запитання, тому можна з в певністю сказати, що з'явилося ще більше охочих вступити до нашого коледжу.

Ми чекаємо всіх бажаючих на навчання і зробимо все можливе, щоб ви стали справжніми професіоналами!

Фахівець з профорієнтації вступників Пономаренко Л.П.

Перегляди: 1866

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya