shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Урочистості травневих свят у коледжі

Опубліковано: П'ятниця, 10 травня 2019

den peremogi 2019 01 Напередодні Дня Перемоги студенти трьох відділень організували вітання ветеранам війни, колишнім працівникам коледжу: Тихонову М.О., .Замазєєву В.М., Сокуренко Н.К., Новаковичу О.П., Стародубцевц Д.Л., Куриленко С.В., Євсюніній Р.Є., Скляровій М.І.

Молоде покоління приготувало вітальні подарунки і 07.05.19р. завітали до ветеранів додому. У теплій та затишній обстановці посивілі ветерани ділилися спогадами та життєвим досвідом із студентами. Кожен ветеран отримав запрошення на святкову програму яка відбулася 08.05.19р. у коледжі.

den peremogi 2019 02 den peremogi 2019 03

І ось 8 травня студенти зустрічають дорогих гостей і проводять до актової зали на концертну програму. Звучать пісні про війну, перемогу, кохання та добро. На моніторі один за одним гортаються кадри – спогади. Ведучі та учасники свята вбрані у військові гімнастерки та тогочасні сукні. На сцені Доценко Кирило – у його виконанні звучить пісня, яка не залишає байдужими навіть молодь. Горайко Ольга та Костюченко Дарина урочисто розповідають вірші на військову тематику. Ансамбль «Віночок» подарував ветеранам ліричну пісню, а вальс Перемоги виконали студенти - члени клубу «Дозвілля». Особливою була пісня «Я онука солдата» у виконанні Юлії Сабадаш.

Ветеран Замазєєв В.М. розповів присутнім про військові події, пригадав ситуації, які змушували і плакати і радіти. Присутні у залі були захоплені розповіддю ветерана, уважно слухали.

den peremogi 2019 06 den peremogi 2019 05

Після концерту голова профспілки коледжу Рочняк О.В. запросила ветеранів на святкове частування. Художній керівник Усачова Л.А. продовжила святкову програму - разом з ветеранами співали улюблені пісні, пригощалися смачними стравами, обговорювали сьогодення.

den peremogi 2019 04 den peremogi 2019 07

den peremogi 2019 08

9 травня викладачі, студенти, працівники коледжу та наші гості (із Мукачево завітала до нас донька Склярової М. І.) взяли участь в урочистій ході , яка відбулася на центральній площі міста. Наша композиція «Сонячне мирне небо» вирізнялася яскравістю кольорів, небесна синява (арки) нагадували всім про чисте, мирне небо над Україною. Студенти із гвоздик утворювали букети, в дарунок всім присутнім на площі.

den peremogi 2019 09 den peremogi 2019 10

den peremogi 2019 11 den peremogi 2019 12

Всі дійства виконувалися на фоні вальсу Перемоги та пісні «Я онука солдата» у виконанні Юлі Сабадаш.

den peremogi 2019 13 den peremogi 2019 14

О 20.00 студенти та викладачі взяли участь у факельній ході та милувалися святковим блискучим потоком феєрверку.

Заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О.

P.s. Повний фото-звіт свята доступний тут.

Перегляди: 345

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya