shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Соціальний тренінг «Зі мною так не можна»

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019

trening buling 02 15 травня в рамках тижня комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачами Биковою В.А. та Коваль С.В. зі студентами груп ЕІ9118, ПЗ9116 проведено соціальний тренінг «Зі мною так не можна», метою якого було ознайомити студентів з поняттям, формами та структурою булінгу; дати розуміння витоків насильства, виявити причини насильства, усвідомити факти насильства щодо себе та інших.

У роботі брали участь практикуючі спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги потерпілим від домашнього та гендерно-обумовленого насильства Макоцина Лілія та Кожух Людмила (телефон для звернень 066 7589661).

trening buling 01 trening buling 03

trening buling 04 Тісна співпраця учасників тренінгу дала можливість розвинути вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, сформувати навички відповідальної та безпечної поведінки, виявити ненасильницькі способи вирішення конфліктів.

Організатори та гості тренінгу виражають щиру подяку студентам коледжу та сподіваються, що отриманні знання зможуть за необхідності бути застосовані в житті.

Викладач соціально-гуманітарних дисциплін Коваль С.В.

Перегляди: 1825

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya