shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Майбутнє зовсім поруч

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019

maybutne poruch «Майбутнє починається сьогодні. Це означає, що фундамент того, що відбуватиметься зі мною через деякий час закладається у сьогоденні. Я дійшла висновку, що моє майбутнє більшою мірою залежить тільки від мене».

Це уривок із твору студентки групи ОЕФ9118 Цап Юлії, який вона написала для участі у ІІ Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Я – майбутнє України» серед студентів ліцеїв, технікумів, коледжів країни віком до 18 років. Цей конкурс проходитиме з 10 травня 2019 року у м. Чернівці за сприяння благодійного фонду «Я – майбутнє України».

Плекаємо надію. Що саме наша студентка потрапить у когорту ста найкращих учасників, яких буде запрошено на фінальний захід Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Я – майбутнє України» у м. Чернівці.

Викладач соціально-гуманітарних дисциплін Коваль С.В.

Перегляди: 149

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya