shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Майбутнє зовсім поруч

Опубліковано: Четвер, 16 травня 2019

maybutne poruch «Майбутнє починається сьогодні. Це означає, що фундамент того, що відбуватиметься зі мною через деякий час закладається у сьогоденні. Я дійшла висновку, що моє майбутнє більшою мірою залежить тільки від мене».

Це уривок із твору студентки групи ОЕФ9118 Цап Юлії, який вона написала для участі у ІІ Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Я – майбутнє України» серед студентів ліцеїв, технікумів, коледжів країни віком до 18 років. Цей конкурс проходитиме з 10 травня 2019 року у м. Чернівці за сприяння благодійного фонду «Я – майбутнє України».

Плекаємо надію. Що саме наша студентка потрапить у когорту ста найкращих учасників, яких буде запрошено на фінальний захід Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Я – майбутнє України» у м. Чернівці.

Викладач соціально-гуманітарних дисциплін Коваль С.В.

Перегляди: 1735

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya