shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців, а також учнів 11-х класів та всіх бажаючих на курси підготовки до ЗНО.

Детальніше…

Практика у Польщі

Інформація з програм Praktyka Polska.
Повний опис програми виробничої практики на сайті "Студентський правозахисний портал".
З питанями чекаємо в навчально практичному центрі.

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Україна це Європа

Опубліковано: П'ятниця, 17 травня 2019

den evropi 2019 01 16 травня 2019р. в рамках тижня комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачами Василенко І.В. та Денисенко В.В. проведено навчально-виховний захід присвячений дню Європи. В проведенні заходу взяли активну участь студенти груп МХ9118, МХ9218, ОЕФ9118.

den evropi 2019 02 den evropi 2019 03

День Європи відзначається у країнах Європейського Союзу 9 травня. В Україні – у третю суботу травня. Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003. Свято вказує на день презентації Декларації Шумана про створення особливої форми співробітництва у Європі, яка стала попередником сучасного Європейського Союзу у 1950 році.

den evropi 2019 04 den evropi 2019 05

В рамках заходу були продемонстровані відеофільми про виникнення, розвиток та структуру ЄС. Також була проведена історична вікторина присвячена історії країн Європи.

Викладачі соціально-гуманітарних дисциплін
Василенко І.В. та Денисенко В.В.

Перегляди: 1803

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya