shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

Підготовчі курси

ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» запрошує учнів 9-х класів на підготовчі курси з терміном навчання 7 місяців.

Детальніше…

Відкрите заняття з іноземної мови

Опубліковано: П'ятниця, 17 травня 2019

  inozemna mova 01 16 травня 2019 року у рамках тижня соціально-гуманітарних дисциплін викладачем Рижовою Є.Ю. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для студентів другого курсу спеціальності 073 Менеджмент на тему «Організаційно-правові форми підприємств».

inozemna mova 02 Значення іноземної мови, її авторитет в житті сучасного суспільства постійно зростають. Дисципліна «Іноземна мова за професійним спрямуванням» сприяє не лише підвищенню загальноосвітнього рівня володіння іноземною мовою студентів, розширенню їх світогляду, а також розвиває мовну компетенцію, необхідну для ефективної участі в ситуаціях професійного спілкування, що забезпечить підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці в різних сферах діяльності як в нашій країні, так і за кордоном.

Заняття було проведено з використанням новітніх інформаційно-комп'ютерних технологій. Протягом заняття студенти виконували вправи, вирішували кросворди, розігрували діалоги, дивились відеоролик, працювали за методом «Шести капелюхів» та багато іншого.

inozemna mova 03 inozemna mova 04

У ході заняття студенти засвоїли нову лексику з теми, дізналися про основні організаційно-правові форми підприємств та закріпили вивчений граматичний матеріал.

Викладач соціально-гуманітарних
дисциплін Рижова Є.Ю.

Перегляди: 1659

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya