shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Відкрите заняття з іноземної мови

Опубліковано: П'ятниця, 17 травня 2019

  inozemna mova 01 16 травня 2019 року у рамках тижня соціально-гуманітарних дисциплін викладачем Рижовою Є.Ю. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для студентів другого курсу спеціальності 073 Менеджмент на тему «Організаційно-правові форми підприємств».

inozemna mova 02 Значення іноземної мови, її авторитет в житті сучасного суспільства постійно зростають. Дисципліна «Іноземна мова за професійним спрямуванням» сприяє не лише підвищенню загальноосвітнього рівня володіння іноземною мовою студентів, розширенню їх світогляду, а також розвиває мовну компетенцію, необхідну для ефективної участі в ситуаціях професійного спілкування, що забезпечить підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці в різних сферах діяльності як в нашій країні, так і за кордоном.

Заняття було проведено з використанням новітніх інформаційно-комп'ютерних технологій. Протягом заняття студенти виконували вправи, вирішували кросворди, розігрували діалоги, дивились відеоролик, працювали за методом «Шести капелюхів» та багато іншого.

inozemna mova 03 inozemna mova 04

У ході заняття студенти засвоїли нову лексику з теми, дізналися про основні організаційно-правові форми підприємств та закріпили вивчений граматичний матеріал.

Викладач соціально-гуманітарних
дисциплін Рижова Є.Ю.

Перегляди: 107

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya