shlapa bakalavra

Ласкаво просимо!

Підготовка здійснюється за державним замовленням, за рахунок фізичних та юридичних осіб.
Випускники одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" (ліцензія № 527424)   Детальніше...

 

Запрошуєио випускників 9-х класів на 2-тижневі підготовчі курси. Детальніше...

Онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».
Анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники, студенти

Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Студенти стаціонару та заочної форми навчання!

Німецька Асоціація фермерів землі Гессен запрошують студентів на сезонне виробниче стажування. Виїзд – вересень 2019 року. Збір яблук, зачистка поля від систем зрошення.
Бажана наявність посвідчення тракториста. Оплата – 9,19 євро за годину. Термін орієнтовно 8 тижнів. За інформацією звертатися до НПЦ.

Пропонуємо вам пройти стажування за кордоном.
Ознайомтесь з інформацією компаній.

Також Ви можете обрати, на яку роботу в Німеччині ви готові поїхати. Детальніше...

Зав. НПЦ Гордецька М.Л.

Тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання

Опубліковано: Субота, 25 травня 2019

den evropi 2019 05 З 13.05 по 24.05.2019р. у ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» проходив тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання. Тиждень був присвячений Українській писемності та патріотичному вихованню в коледжі.

Розпочався тиждень виставкою, де були представлені експонати: українські народні костюми, прялки, горщики, маслобійка, а також плакати з зображенням прапорів європейських держав.

14.05.2019р. викладачами фізичного виховання Литовченко В.А. та Брагіною Л.В. був проведений футбольний турнір серед студентів перших курсів.

15.05.2019р. викладачі Бикова В.А. та Коваль С.В. провели соціальний тренінг по протидії булінгу та насилля «Зі мною так не можна».

trening buling 02 trening buling 04

16.05.2019р. викладач англійської мови Рижова Є.Ю. провела відкрите заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням на тему «Організаційно-правові форми підприємств». В той же день викладачі Денисенко В.В. та Василенко І.В. провели відкритий виховний захід на тему «Україна – це Європа», приурочений до Дня Європи.

inozemna mova 04 inozemna mova 03

den evropi 2019 02 den evropi 2019 01

17.05.2019р. Денисенко В.В. зі студентами групи МХ 9218 відвідали картинну галерею міста Нова Каховка.

22.05.2019р. в коледжі було проведено мітинг та волейбольний турнір серед студентів коледжів та технікумів Нової Каховки на честь Героїв АТО, які навчались в нашому коледжі. Юнацька команда нашого коледжу зайняла перше місто в змаганнях.

voleybol ato 07 voleybol ato 08

voleybol ato 09 voleybol ato 10

Також протягом тижня циклової комісії викладачами проводилась профорієнтаційна робота в школах Нової Каховки, Каховки, Берислава.

Закінчився тиждень циклової комісії засіданням викладачів, на якому було підведено підсумки тижня.

Голова циклової комісії соціально-гуманітарних
дисциплін та фізичного виховання Вдодович М.М.

Перегляди: 206

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya