baner vstup 2020

Математика в культурній спадщині м. Нова Каховка

Опубліковано: Субота, 23 листопада 2019

kamjani vishivanki 03

Виховний захід, як форма підвищення мотивації студентів до вивчення математики

В рамках проведення тижня ЦК фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін, з метою підвищення мотивації студентів до вивчення математики, 22 листопада 2019 року, в групі ПД9118 проведено відкритий виховний захід «Математика в культурній спадщині м. Нова Каховка».

Студенти ознайомились з гордістю міста – «кам'яними вишиванками», з зацікавленістю слухали розповідь екскурсовода Іляницької Н. В. про створення орнаментів будинків та облаштування історичного середовища міста.

kamjani vishivanki 01

Архітектурний ансамбль Нової Каховки – це гармонія вулиць, площ, будівель. Викладач математики Писаренко І. І. звертала увагу студентів на фасадні орнаменти, двері, вікна, дахи, колони, які мають різноманітні геометричні тіла та мусять бути збереженими в автентичній формі, масштабі та кількості.

kamjani vishivanki 02

Студенти отримали випереджальне завдання – спостереження: встановити, у якій сфері використовують многогранники.

kamjani vishivanki 04

 

kamjani vishivanki 05

Реалізація мети заходу дала змогу застосувати фабули задач та реальні ситуації, в яких використовуються властивості геометричних фігур; цікаві форми роботи та формування практичних компетентностей студентів.

kamjani vishivanki 06

Викладач математики Писаренко І.І.

Перегляди: 465

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya