Святкове вітання від святого Миколая

Опубліковано: Четвер, 19 грудня 2019

mikola 2019 02

Святий Миколай подарував нам чудо!

Справжня засніжена зима затримується, але Дід Мороз із Снігуронькою вже завітали до викладачів, студентів та працівників коледжу.

Під дзеленчання дзвіночків та щирі вітання від творчої групи студентів розпочалася зустріч із Миколаєм! На моніторі голова студради Козубський Кирило та його замісник Шинкаренко Валерія дарують свої вітання всім, всім, всім! Бажають миру, любові, добробуту й порозуміння.

mikola 2019 01

Янголята роздають побажання і подарунки. Рік Свині змінює рік Криси - про це розповідають актори: Парчук Люба (ПД9118) та Черник Вікторія (ПД9118).

svjaty mikola 09

mikola 2019 05

Після загального вітання Дід Мороз із своїми помічниками привітали директора коледжу Іванова Г.І., заступника директора з навчальної частини Назарову Л.Г., заступника директора з виховної роботи Потапову Н.О., та всю адміністрацію коледжу, завідуючих відділеннями, бухгалтерію, відділ кадрів, господарську частину, НПЦ та заочне відділення. Завітали й до студентів на заняття.

mikola 2019 04

mikola 2019 03

Святковий настрій подарували студенти під керівництвом працівників клубу «Дозвілля»: Криворотова Ю.О., Усачова Л.А. та Шеремет О.В.

mikola 2019 06

Заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О.

Перегляди: 776

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya