Відкрите заняття «Віртуальний квест»

Опубліковано: Субота, 21 грудня 2019

matematika kvest 01

Предмет математики настільки серйозний,
що не може втрачати момент, зробити його трохи цікавішим.
Блез Паскаль

Основним формами організації освітнього процесу є різні типи уроку: формування компетентностей; розвиток компетентностей; перевірка та оцінювання досягнення компетентностей. Серед них – екскурсії, віртуальні подорожі, квести, інтерактивні уроки. Математичні турніри, конкурси, змагання розширюють і поглиблюють здобуті на уроках знання; показують застосування їх на практиці; розвивають мислення, математичні здібності; сприяють формуванню математичних компетентностей.

matematika kvest 02

20 грудня 2019 року зі студентами групи ПД9118 викладачами математики та вищої математики Писаренко І.І. та Поліхроновою В.В. було відкрите бінарне заняття «Віртуальний квест».

Метою заняття було повторити теоретичний матеріал, систематизувати і поглибити знання студентів, застосувати математичні знання під час розв’язання задач практичного та професійного спрямування; якісне оформлення та проведення захисту презентацій, рефератів, творчих робіт.

matematika kvest 03

Віртуальний квест включав наступні зупинки:
– «Фундаментальна»;
– «Презентативна»;
– «Оч-умілі ручки»;
– «Подарунок з-за кордону»;
– «Економічний та здоровий спосіб життя»;
– «Зовнішнє незалежне оцінювання»;
– «Історична спадщина»;
– «Математичне кафе»;
– «Підсумки І семестру 2019-2020 н.р.»

matematika kvest 04

На кожній зупинці студенти отримували від «таємних гостей Тайлакової О.В., Вдодович М.М., екскурсоводу музею міста Нова Каховка Ілляницької Н.В. різноманітні завдання та задачі практичної спрямованості.

Знання історії математики, внеску вітчизняних вчених у її розвиток, історична спадщина міста та її гордість «Кам’яні вишиванки» забезпечують підвищення рівня мотивації студентів щодо вивчення математики, розвиває математичний інтерес і пізнавальну культуру здобувачів освіти.

matematika kvest 05

Найактивнішим студентам групи ПД9118 була оголошена подяка від директора музею міста Нова Каховка та вручені дипломи.

matematika kvest 06

Викладачі математики І.І.Писаренко, В.В.Поліхронова

Перегляди: 420

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya