Електронний підручник як сучасний засіб навчання

Опубліковано: П'ятниця, 17 січня 2020

e pidruchnik 04

15-17 січня 2020 року в рамках реалізації комплексного плану навчально-методичної роботи було проведено три майстер-класи «Створення електронного підручника» для викладачів усіх циклових комісій коледжу.

e pidruchnik 08

Упровадження комп’ютера у сферу освіти стало початком реформування традиційних методів і технологій навчання, а електронні освітні ресурси вдосконалюють інтерактивні форми роботи викладача і студентів. Сучасному викладачу вже необхідно змінювати освітні ресурси за вимогами часу.

e pidruchnik 02

Методичний захід було організовано і проведено заступником директора з навчальної роботи Назаровою Ларисою Григорівною, методистами Граборенко Наталією Іванівною і Брагою Олексієм Вікторовичем.

e pidruchnik 01

У теоретичній частині майстер-класу викладачі були ознайомлені з основними вимогами до створення електронних підручників (е-посібників), із особливостями видів і трьох груп е-підручників, їх рекомендованою структурою та з основними етапами розробки.

Методист з інформаційних технологій Брага О.В. презентував конструктор сайтів Mobirise. Ця програма призначена для створення web-ресурсів, в тому числі електронних посібників.

e pidruchnik 03

У практичній частині майстер-класу викладачі встановили на комп’ютерах програму та провели первинне налаштування. Також ознайомились із інтерфейсом програми та принципами роботи в ній.

e pidruchnik 05

Спікери надали основну інформацію по створенню електронних підручників (е-посібників): будова, структура, контент.

e pidruchnik 07

У завершальній частині майстер-класу була поставлена задача по створенню е-посібників і призначено наступний майстер-клас для удосконалення майстерності та вирішенню технічних питань.

e pidruchnik 06

Методист коледжу Граборенко Н.І.

Перегляди: 679

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya