Відкрите заняття з математики

Опубліковано: Середа, 05 лютого 2020

matematika politicka 01

4 лютого 2020 року викладачами математики Політицькою В.В. та української мови Спічак О.М. було проведено заняття в групі ПР 9119 з теми «Логарифми та властивості».

В першій частині заняття викладачем Політицькою В.В. була повторена тема «Показникові рівняння» та розглянуті задачі з життя (обчислення складних банківських відсотків, набір ваги тваринами, виведення з крові радіоактивних ізотопів), що призводять до введення нового поняття – логарифм. Далі були пояснені приклади обчислення логарифмів за властивостями, студенти разом з викладачем розв’язали багато прикладів .

matematika politicka 02

На протязі заняття студенти працювали з великою кількістю різних видів карток з завданнями для закріплення вивченого матеріалу. Другу частину заняття проводила Спічак О.М., яка розповіла про літературну гру «Буриме», її історію виникнення та правила.

Далі студенти та всі присутні гості представили свої вірши на пари слів «Логарифм – біоритм» та «Логарифм – алгоритм», які були запропоновані викладачами Політицької В.В. та Спічак О.М.

matematika politicka 03

Заняття пройшло цікаво, незвичайно та дуже пізнавально. Спроба поєднати математику та українську мову виявилась дуже вдалою.

Викладач математики Політицька В.В.

Перегляди: 189

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya