Зустрічаємо День закоханих з українознавчою грою «Україна романтична»!

Опубліковано: Четвер, 13 лютого 2020

gra den zakohanih 01

12 лютого напередодні свята Дня закоханих викладачами географії Шаруділовою Н. О., історії України Василенко І. В. та української літератури Бойко Н. С. було проведено інтелектуальне змагання зі студентами коледжу спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Геодезія та землеустрій» груп ЕІ9119 , ПД9118 та ГЗ9119 відповідно.

Методичною метою інтелектуального змагання було удосконалювати навички аналізу нової інформації, уміння компонувати її зі знаннями, набутими раніше, критично сприймати різноплановий матеріал та взаємодіяти між собою в умовах інтерактивного (групового) навчання.

gra den zakohanih 02

Розвиваючою метою було поглибити знання студентів про неординарні пам’ятки географічно-туристичного простору України, що присвячені темі кохання; виокремити сторінки українського минулого, які стосуються історій кохання видатних українських діячів різних періодів; звернутись до творів української літератури, автори яких звертались до романтичних сюжетів; удосконалювати навички аналізу нової інформації, уміння компонувати її зі знаннями, набутими раніше, критично сприймати різноплановий матеріал, взаємодіяти між собою в умовах інтерактивного (групового) навчання; виховувати почуття національної гідності та повагу до національних надбань українців, формувати бажання поглиблено вивчати українознавчу проблематику.

gra den zakohanih 03

Виховною метою було плекання почуття національної гідності та поваги до національних надбань українців, формування бажання поглиблено вивчати українознавчу проблематику. розгляд багатства національних надбань України крізь призму романтичних сторінок суспільного життя українців у вимірі сучасного і минулого.

Змагання включало 3 тури. У першому турі «Романтична географія України» студенти коледжу згадали про Триметрове дерево кохання, яке прикрашає вулицю Дерибасівську в Одесі, алею закоханих у місті Дніпрі, яку прикрашає фонтан романтичних зустрічей, чарівну окрасу міста Умані на Черкащині - дендрологічний парк «Софіївка» – один із найвизначніших витворів ландшафтного мистецтва в Європі, заснований у 18 столітті магнатом Станіславом Потоцьким на знак його кохання до гречанки Софії де Вітт тощо. Другий тур «Романтичні сюжети української історії» повернули учасників у часи княгиня Ольги і князя Ігоря, Святослава Хороброго і його коханої Малуші, Богдана Хмельницького і Ганни Золотаренко, Івана Мазепи і Мотрі Кочубей тощо. Фінальний тур «Мелодія кохання в українській літературі» дав можливість згадати неймовірні історії кохання Марусі Чурай і Гриця Бобренка, Петра і Наталки Полтавки, Мавки і Лукаша та ін.

gra den zakohanih 04

У перерві між турами студенти пограли в малорухливу гру «Піраміда зі стаканчиків». Гра-вправа вимагала від учасників терпіння та розуміння один одного. З гумової стрічки потрібно було зробити кільце, до гумки на рівній відстані прив’язані цупкі нитки, їх кількість дорівнює кількості учасників у команді, які мали розтягнути гумку так, аби вдалося одягнути її на перевернутий паперовий стаканчик. Далі потрібно послабити натяг і зуміти перенести усі ємності, які є «будівельним» матеріалом піраміди.

Цікаві пізнавальні запитання про романтичні сторінки української історії, сюжети української літератури на тему кохання та романтичні пам’ятки сучасного простору нашої держави допомогли розширити кругозір студентів про національне надбання України, а розважальний характер гри подарував чудовий настрій учасникам напередодні Дня закоханих.

gra den zakohanih 05

На щастя, сьогодні ніхто не залишився переможеним, оскільки всі три команди отримали рівну кількість балів.

Викладач історії України: Василенко Інна Василівна
Викладач географії та екології: Шаруділова Наталія Олексіївна
Викладач української мови та літератури: Бойко Наталія Сергіївна

Перегляди: 553

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya