Вибори директора коледжу

Опубліковано: Четвер, 20 лютого 2020

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного оголошує обрання за конкурсом на посаду директора відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного», що розташований за адресою: 74900, Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Горького буд.1.

Кандидат на посаду керівника закладу передвищої освіти повинен бути громадянином України, мати ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), вільно володіти державною мовою і мати стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш як п’ять років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.

Строк подання заяв - 1 місяць з моменту опублікування оголошення. Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту та додатки до них, довідку про проходження попереднього (періодичного психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000р. №1465 («Офіційний вісник України»,2000р. №39, ст.1656), копію паспорта, засвідчену претендентом, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію трудової книжки, копію документів, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п'яти років, довідку про наявність або відсутність судимості, витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, письмову згоду на збір та обробку персональних даних, фотокартки розміром 3x4см.- 2шт.

Копії документів,які подаються претендентом ( крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Претенденти на участь у конкурсі одночасно з поданням документів подають проект стратегії розвитку закладу фахової передвищої освіти.

Документи надсилати на адресу:
72312
м. Мелітополь
пр. Б. Хмельницького, 18
Телефон для довідок: (0619) 42-06-18 - приймальна ректора
                                  (0619) 42-03-45 - відділ кадрів

Перегляди: 299

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya