Засідання методичної ради коледжу

Опубліковано: Четвер, 27 лютого 2020

metodrada 03

27 лютого під головуванням заступниці директора з навчальної роботи Назарової Л.Г. було проведено засідання методичної ради коледжу. Порядок денний був насичений.

По першому питанню доповідала завідуюча навчально-методичним кабінетом Поліхронова В.В. про перевірку стану навчально-методичних комплексів дисциплін та організацію роботи по вдосконаленню контенту НМКД.

metodrada 01

Про стан і перспективи роботи завідувача навчально-виробничих практик і куратора дуального навчання звітував Нагорний Ю.І.

Заступниця директора з навчальної роботи Назарова Л.Г. нагадала членам методичної ради про сучасні вимоги акредитаційної комісії до навчальних закладів.

Методист коледжу Граборенко Н.І. презентувала колегам силабус курсу як організацію нової форми навчально-методичного комплексу дисципліни.

metodrada 02

У другій частині засідання методичної ради було проведено практичний семінар на тему «Робота в електронному журналі на ПК». Провели семінар автори електронного журналу – голова циклової комісії дисциплін інформаційних технологій Пирогова Н.І. і студент ІV курсу спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Кліщевський Ілля.

metodrada 04

Члени методичної ради протестували можливості та функціонал електронного журналу.

metodrada 05

Також голови циклових комісій доповіли про стани готовності до науково-практичної конференції та про готовність нової експозиції на виставці педагогічного досвіду і творчості студентів коледжу.

metodrada 06

У ході проведення засідання були прийняті протокольні доручення та рекомендації для працівників коледжу.

Методист коледжу Граборенко Н.І.

Перегляди: 430

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya