Онлайн засідання педагогічної ради коледжу

Опубліковано: П'ятниця, 01 травня 2020

pedrada 01

Дистанційна форма навчання і роботи – це реалії сьогоденного освітнього процесу в умовах карантину. Тому і виникає потреба у використанні нових комп’ютерних технологій в організації освітнього процесу.

30 квітня 2020 р. у режимі відеоконференції на платформі Zoom у коледжі відбулось засідання педагогічної ради.

Відкриваючи засідання, в.о. директора Назарова Лариса Григорівна коротко проінформувала про участь в онлайн-засіданні методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Херсонської області і про організацію освітнього процесу та завершення навчального року в коледжі в умовах карантину.

pedrada 02

Також Лариса Григорівна звернула увагу на те, що, не зважаючи на карантин, наш коледж був готовий до роботи в дистанційному режимі, оскільки вже п’ять років поспіль ми використовуємо освітньо-інформаційний портал, реалізований на платформі Moodle, і маємо особистий досвід у такій роботі.

pedrada 03

По другому і третьому питанням доповідали голови груп забезпечення спеціальностей: Гребінчак О.І., Довбня В.О., Нагорний Ю.І., Пирогова Н.І., Ніколова Н.В., Тайлакова О.В., Ковальова С.О. про підготовку до проведення державної атестації в умовах карантину і про контроль за виконанням здобувачами освіти індивідуальних планів дистанційного навчання. Було наголошено, що викладачами розпочато підготовку до проведення заліків і екзаменів дистанційно у синхронному режимі із забезпеченням ідентифікації студентів, а також проведення в такому ж режимі навчальних та виробничих практик.

pedrada 04

pedrada 05

pedrada 06

pedrada 07

pedrada 08

Завідувачі відділень доповіли про особливості проведення екзаменаційної сесії випускних груп.

pedrada 09

Рішенням педагогічної ради було прийнято «Тимчасовий порядок проведення державної атестації 2020 року в умовах карантину».

Методист коледжу Граборенко Н.І. ознайомила викладачів із технологічною інструкцією щодо заповнення електронного журналу обліку навчальної роботи студентів академічних груп і пояснила особливості заповнення змін до індивідуального плану роботи викладача за розділами «Навчально-методична робота», «Культурно-виховна робота», «Організаційна робота».

pedrada 12

pedrada 10

pedrada 11

В.о. директора Назарова Л.Г. додала, що завідувачі відділень і методисти здійснюють щотижневий моніторинг якості освіти в академічних групах та контролюють стан ведення електронних журналів викладачами.

Також Граборенко Н.І. презентувала результати атестації педагогічних працівників у 2020 році та проінформувала про новий порядок підвищення кваліфікації.

pedrada 15

pedrada 16

pedrada 17

Про роботу впродовж попередніх тижнів та про плани на найближчий час відзвітували Міщенко Ю.М. – голова циклової комісій фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін і Вдодович М.М. – голова циклової комісій соціально-гуманітарних дисциплін і фізичного виховання.

pedrada 13

pedrada 14

Звісно, пандемія внесла корективи в наш звичний спосіб життя, проте для багатьох викладачів карантин надає можливість самовдосконалюватися, підвищувати рівень власної компетентності. Педагоги працюють над реалізацією планів самоосвіти, працюють над розробками навчально-методичних посібників та рекомендацій, наповненням навчальних платформ Moodle, GoogleClassroom, написанням статей та беруть участь у різноманітних конференціях, вебінарах, проходячи курси на онлайн-платформах.

Також на засіданні педагогічної ради були розглянуті заяви викладачів про визнання результатів підвищення кваліфікації.

Про профілактичну діяльність кураторів академічних груп щодо протидії домашньому насиллю та запобіганню негативних явищ серед неповнолітніх в умовах дистанційного навчання доповіла заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О. «У процесі дистанційного навчання у період карантину наші зусилля мають спрямовуватися на збереження здоров’я і безпеки життя здобувачів освіти», – наголосила Надія Олександрівна.

pedrada 18

Час карантину – це не привід відпочивати, а можливість навчитись чомусь новому, розкрити свої креативні задатки, стати більш професійними спеціалістами нового часу.

pedrada 19

Тож продовжуємо працювати та спілкуватись дистанційно.

І пам’ятаймо – карантин мине, а досвід залишиться!

Методист коледжу Граборенко Н.І.

Перегляди: 853

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya