baner vstup 2020

Обласне методичне об'єднання викладачів Історії України та Всесвітньої історії

Опубліковано: Середа, 06 травня 2020

mo istoria 04

5 травня 2020 року відбулось засідання обласного методичного об'єднання викладачів Історії України та Всесвітньої історії. Відеоконференція відбулась на платформі Skype. В засіданні брали участь викладачі коледжу Денисенко В.В. та Борт О.П.

По першому питанню порядку денного виступила викладач Херсонського політехнічного коледжу Осадча Л. С., яка поділилась досвідом проведення навчальних занять з використанням ресурсу Skype.

mo istoria 01

Розглядаючи наступне питання, викладачі поділились власним досвідом організації та проведення дистанційного навчання. Так, викладач Музичного училища Голіченко Н.М. розказала про ідею читання лекцій в групі в Instagram (лекція там зберігається протягом доби, до неї може приєднатись будь-хто), викладач Гідрометеорологічного технікуму Покальчук О.В. – про використання ресурсу Moodle.

Голова Обласного методичного об'єднання Офатенко О.В., викладач Новокаховського приладобудівного технікуму доповів про досвід використання ресурсів «Googl-class» та «На урок» в дистанційному навчанні, про досвід створення опорних конспектів.

mo istoria 02

Викладач ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» Борт О.П. доповіла про особливості організації дистанційного навчання в нашому навчальному закладі, зокрема про наявність та використання освітньо-інформаційного порталу на сайті коледжу та його можливості при вивченні історії. До речі, такого порталу як в нашому навчальному закладі немає в інших коледжах та технікумах області. Він вирішує питання організації дистанційного навчання, контролю знань, доступу до навчальних матеріалів і, таким чином, дає можливість не розпорошувати увагу студентів і викладачів по декількох різних Internet ресурсах. Викладач поділилась власним досвідом роботи зі студентами в умовах карантину.

mo istoria 03

Засідання Обласного методичного об’єднання було корисним в плані обміну досвідом та інформацією, сприятиме вдосконаленню форм і методів дистанційного навчання.

Викладач Борт О.П.

Перегляди: 159

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya