День пам’яті і примирення, День Перемоги над нацизмом

Опубліковано: Четвер, 07 травня 2020

den pamjati 8 9 travnia 01

6 травня 2020 року, напередодні Дня пам’яті і примирення (8 травня), Дня Перемоги над нацизмом (9 травня), викладачем української літератури Бойко Н.С. був проведений інтелектуальний турнір «Україна звитяжна» на платформі Zoom зі студентами І та ІІ курсів.

den pamjati 8 9 travnia 02

Виховний захід був проведений з метою фокусування уваги молодого покоління на славних зразках української військової звитяги як одного з рушійних історичних факторів становлення й розбудови національної держави від княжих часів до сучасної України.

den pamjati 8 9 travnia 07

den pamjati 8 9 travnia 03

Завдання гри: розширити кругозір дітей у царині військової історії України; розповісти про видатних українських діячів, які залишили по собі слід в минулому завдяки славетним перемогам та полководницькому таланту; акцентувати увагу на прикладах героїзму різних поколінь українських військових; пригадати визначні військові події, які відбувалися на українських землях; повідомити цікаві факти про зброю, якою користувались українці в минулому; удосконалювати навички студентів аналізувати нову інформацію, вирішувати проблемні завдання, робити самостійні висновки, оптимально взаємодіяти в умовах інтерактивного та групового навчання; виховувати почуття патріотизму, національної гідності та вдячності співвітчизникам-героям за їх звитяжні подвиги в минулому і сучасності; пробуджувати інтерес поглиблено вивчати українознавчу проблематику.

den pamjati 8 9 travnia 04

Турнір передбачав 3 тури.
1 тур «Стратегія й тактика» передбачав відкриті питання - правильна відповідь за кожне питання принесла команді 3 бали.
2 тур «Інтелектуальна перестрілка» - запитання з вибором однієї правильної відповіді (1 правильна відповідь – 2 бали)
3 тур «Капітанський штурвал» - за допомогою навідних питань необхідно було встановити, хто зображений на фото (у спільноті Viber кожна команда отримала фото для команди-суперниці).

den pamjati 8 9 travnia 05

Перемогу у грі з рахунком 34:32 отримала команда першокурсників.

den pamjati 8 9 travnia 08

Вітаю переможців!

Шановні студенти, хто не встиг на захід, запис конференції можна знайти на моєму Youtube-каналі та написати свої враження у коментарі, слідкуйте за новинами!

den pamjati 8 9 travnia 06

Також 16 травня планується on-line захід до Дня Європи, запрошуються усі охочі!

Дякую за гру групі «ReНовація» та Катерині Єлесиній.

Викладач української літератури Бойко Наталія

Перегляди: 1510

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya