Засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології

Опубліковано: Середа, 13 травня 2020

mo op 01

Відповідно до плану роботи на 2019-2020 н.р. 13 травня 2020 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології у дистанційному режимі з використання платформи Skype. Від нашого коледжу у засіданні взяли участь викладачі Шаруділова Н.О. та Сабадаш В.І.

mo op 02

Обговорювались наступні питання:
1. Конкурс-захист творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів (за результатами заочного оцінювання) закладах фахової передвищої освіти.
2. Використання технологій дистанційного навчання під час організації навчального процесу: обмін досвідом, рекомендації.
3. Проведення рейтингу викладачів згідно з ліцензійними вимогами у закладах фахової передвищої освіти, враховуючи період дистанційного навчання.
4. Обговорення та затвердження науково-методичної проблеми обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології на 2020-2021 навчальний рік.
5. Різне.

mo op 03

Традиційно після привітань перейшли до розгляду особливостей організації навчального процесу. Враховуючи думку більшості було вирішено, що підсумки конкурсу-захисту творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів у цьому році проводитиметься заочно.

mo op 04

Викладачі поділилися досвідом організації дистанційного навчання, назвали переваги різних освітніх платформ. Також було обговорено питання проведення рейтингу викладачів у закладах передвищої освіти, враховуючи період дистанційного навчання. Наприкінці попередньо визначилися з місцем проведення наступного засідання.

mo op 05

Голова ОМО викладачів охорони праці, БЖД, екології Букарева Світлана Анатоліївна подякувала учасників об’єднання за плідну співпрацю!

mo op 06

Викладач екології Шаруділова Наталія

Перегляди: 422

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya