Засідання стипендіальної комісії коледжу

Опубліковано: Четвер, 14 травня 2020

stipend komisiya 03

14 травня 2020 року на платформі комунікаційного відеозв’язку ZOOM під головуванням в.о. директора ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» Назарової Л.Г. відбулося засідання стипендіальної комісії коледжу.

В засіданні брали участь члени стипендіальної комісії: заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О., завідувачка навчально-методичного кабінету Поліхронова В.В., завідувачі відділень Гайбура Т.А., Гребінчак О.І., Вітовщик О.А., голова профспілкової організації коледжу Рочняк О.В., бухгалтер коледжу Майборода О.Л., члени студентського самоврядування Козубський Кирило (група МХ9218), Золотар Даніїл (група ІС9118), Приходько Дмитро (група МХ9118), Митро Микита (група ПЗ9118), Климук Денис (група МХ9216).

stipend komisiya 02

На засіданні стипендіальної комісії було розглянуте питання призначення академічної та соціальної стипендій студентам 4-го курсу спеціальностей «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Геодезія та землеустрій», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» за результатами екзаменаційних сесій в групах МХ9116, МХ9216, ЕЛ9116, ЗВ9116 і ІС9116, які відбулися у квітні 2020 року.

stipend komisiya 01

Завідувачі відділень повідомили членам стипендіальної комісії результати рейтингового оцінювання здобувачів освіти й запропонували призначити академічну стипендію кандидатам з найвищими балами.

Члени стипендіальної комісії одноголосно проголосували по всім внесеним пропозиціям по призначенню з 01 травня 2020 року академічної та соціальної стипендії для студентів четвертого курсу спеціальностей «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Геодезія та землеустрій», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Завідувачка навчально-методичного кабінету Віолетта Поліхронова

Перегляди: 465

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya