Обласне методичне об'єднання викладачів біології та хімії

Опубліковано: П'ятниця, 15 травня 2020

mo himiya 01

15.05.20 відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів біології та хімії на інформаційній платформі Skype.

Відкрила засідання секретар Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області Литвиненко Т.О., яка привітала всіх учасників з початком роботи засідання.

Голова ОМО Балановська Н.В. розпочала роботу відповідно до порядку денного:
- Дистанційна форма навчання: досвід роботи та обговорення актуальних проблем викладання.
- Сучасні освітні технології на заняттях з предмету біологія і екологія.
- Затвердження плану роботи ОМО на 2020-2021 навчальний рік.
- Різне.

mo himiya 03

З першого питання обмінялась досвідом Міщенко Ю.М. – викладач хімії ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного», яка вказала, що дистанційне навчання в умовах карантину представляє нову форму організації освіти.

Електронні освітні ресурси та створене на їх базі інформаційно-освітнє середовище у Новокаховському агротехнічному коледжі мають чи малий потенціал для проведення занять з предметів природничого циклу. Вона детальніше зупинилась на організації навчального процесу с предмету хімія.

Всі учасники взяли активну участь в обговоренні цього питання. Так, викладачі Морського коледжу Херсонської державної морської академії мають досвід роботи на платформі Moodle протягом п’яти років. Своїми надбаннями поділилися викладачі Корх С.В. і Синько О.М.

Викладач Новокаховського приладобудівного технікуму Пермінова О.А. наголосила, що у XXI столітті освіта стає особистістно-орієнтованою, передбачає звернення до сфери особистих інтересів і потреб студентів. У педагогічній практиці виділяють шість основних груп ефективних сучасних освітніх технологій. Детально, з власного досвіду, викладач зупинилася на інформаційно-комунікаційних та проєктних технологіях.

mo himiya 02

Балановська Н.В. запропонувала план роботи методичного об’єднання на 2020-2021 навчальний рік, з яким були згодні викладачі.

Голова методичного об'єднання викладачів біології та
хімії Наталія Балановська, секретар Юлія Міщенко

Перегляди: 475

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya