Адаптація виховної роботи до умов карантину

Опубліковано: П'ятниця, 15 травня 2020

seminar kuratoriv 01

15 травня у коледжі відбувся семінар кураторів академічних груп на тему «Адаптація роботи кураторів в умовах дистанційного навчання та впровадження у виховний процес нових форм і методів проведення заходів».

seminar kuratoriv 02

На початку семінару модератор Zoom-конференції Потапова Н., заступник директора з виховної роботи, привітала учасників, ознайомила з регламентом та порядком денним:
1. Інтелектуально-естетичне виховання в умовах карантину. Залучення здобувачів освіти до проведення віртуальних екскурсій, відвідування та знайомство з музеями України та світу.
2. Підбивання підсумків профілактичної роботи щодо виявлення та запобігання випадків булінгу, домашнього насилля та підліткової жорстокості.
3. Круглий стіл. Обмін досвідом роботи.

seminar kuratoriv 03

Перед початком розгляду основних питань, слово взяли запрошені гості. Художній керівник Криворотова Ю. та керівник вокального гуртка Усачова Л. розкрили загальну концепцію випускного вечора, надали рекомендації кураторам і викладачам циклових комісій щодо організації свята випускникам.

seminar kuratoriv 04

Далі завідувачка бібліотеки Полусмяк І. та бібліотекар Савич Л. охарактеризували контент віртуальної бібліотеки, звернули увагу кураторів на організацію процесу повернення студентами навчальної літератури.

seminar kuratoriv 05

Перше питання порядку денного детально розкрила викладач юридичних дисциплін Верещак С.. Куратор характеризувала процес організації дистанційної виховної роботи шляхом створення Google кабінету, описала найбільш результативні методи, інструменти, способи студентського виховання в умовах карантину.

seminar kuratoriv 06

Друге питання представила викладач економічних дисциплін Тайлакова О. Педагог озвучила загальні результати наданих до цього звітів кураторів, шляхом Zoom-демонстрації показала та охарактеризувала власний досвід здійснення дистанційної діагностики ситуації у групі щодо виявлення проблем у навчанні, випадків жорстокості та можливого насилля (булінгу) у родині, віртуальному підлітковому оточенні.

seminar kuratoriv 08

У ході конференції куратори: Говяденко О., Ніколова Н., Рочняк О., Міндровська О., Василенко І. та ін. поділись своїми напрацюваннями, спостереженнями, ідеями, озвучили виявлені проблеми в організації виховної роботи дистанційно, висловили корисні рекомендації колегам.

seminar kuratoriv 07

Куратори окремим питанням обговорили специфіку організації профорієнтаційної роботи в умовах карантину.

Психолог коледжу Жакун В. розповіла про особливості своєї співпраці зі студентами та викладачами коледжу, озвучила рекомендації щодо підвищення результативності віртуальної виховної роботи.

seminar kuratoriv 09

У завершальній частині семінару колеги дійшли до висновку, що слід організувати злагоджений тандем «куратор-студент-викладач». Тільки взаєморозуміння, повага та спільна робота у досягненні єдиної для всіх мети – конкурентоспроможний випускник, що має харизматичну та різнобічно розвинену особистість, дадуть можливість добитися успіху у навчальній і виховній роботі.

Голова циклової комісії кураторів Олена Тайлакова

Перегляди: 685

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya