baner vstup 2020

Методичне об’єднання викладачів англійської мови

Опубліковано: П'ятниця, 15 травня 2020

mo english 02

15 травня 2020 року на базі Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського Херсонського державного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови дистанційному режимі на платформі Skype.

Проводила засідання голова ОМО Кайдаш Ж.С.

mo english 01

Обговорювались наступні питання:
1. Організаційний момент (голова обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови, Кайдаш Ж.С.).
2. Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету, викладач іноземної філології Лукомець А.В. « Використання онлайн платформи на уроках англійської мови та під час дистанційного навчання».
3. Херсонський політехнічний коледж ОНПУ, Аносова Ю.П. «Робота в Moodle. Застосування системи Moodle під час формування засобів діагностики. Практичний аспект».
4. Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету, викладач іноземної філології Гольтцш В.Ю. "Організація навчання англійської мови (10-11 клас) в дистанційному режимі за допомогою ресурсів сайту British Council" (з досвіду роботи).
5. Морський коледж ХДМА, Головіна Світлана Вікторівна, викладач-методист вищої категорії з доповіддю на тему «Teaching writing as a part of preparation for EGA test”
6. Підсумок зустрічі(голова обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови, Кайдаш Ж.С.).

mo english 03

В ході засідання викладачі обмінювались досвідом проведення онлайн-занять та консультацій, обговорювались інтернет-ресурси, форми та методи дистанційного навчання.

Викладач англійської мови Микола Вдодович

Перегляди: 100

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya