Онлайн засідання методичної ради

Опубліковано: П'ятниця, 22 травня 2020

metodrada 01

21 травня, на платформі Zoom відбулося чергове засідання методичної ради.

Відкрила засідання в.о. директора коледжу Лариса Назарова.

metodrada 02

Розпочали засідання обговоренням нових форм профорієнтаційної роботи в умовах карантину в розрізі спеціальностей. Відповідальний секретар приймальної комісії Любов Пономаренко доповіла про онлайн роботу підготовчих курсів до вступу, про рекламні заходи у соцмережах (Facebook, Instagram Viber, Telegram). Куратор приймальної комісії Олена Вітовщик підкреслила, що агітаційна робота в період карантину не припиняється, але є необхідність ще більше активізувати цей вид роботи.

metodrada 04

metodrada 05

Голови циклових комісій і керівники груп забезпечення випускових комісій детально доповіли про профорієнтаційні заходи, що виконані викладачами за період карантину.

metodrada 06

metodrada 07

metodrada 08

metodrada 11

Методистка коледжу Наталія Граборенко ознайомила членів методичної ради зі змістом методичних рекомендацій щодо проведення дистанційного навчання з фізичного виховання і фізичної культури, а також було розглянуто оновлений зміст Положення про рейтингову оцінку навчально-методичної роботи викладача.

metodrada 03

metodrada 09

Завідувачка навчально-методичного кабінету Віолета Поліхронова, керівник робочої групи Володимир Павлов і голова ЦК агроінженерних дисциплін Євген Зимарьов доповіли про внесені зміни до методичних вказівок «Основні вимоги до виконання текстових та графічних документів студентської звітності».

metodrada 10

В.о. директора коледжу Лариса Назарова також підкреслила про необхідність координації та здійснення контролю за освітнім процесом в дистанційному режимі й виконанням викладачами коледжу освітніх програм.

metodrada 12

Засідання пройшло у діловій, робочій атмосфері.

Методистка коледжу Наталія Граборенко

Перегляди: 440

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

Авторські права

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» заборонено.

Контакти

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Телефон: +038 (05549) 9-07-10

e-mail: office@nkatk.com

Офіційний сайт: http://nkatk.com/

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya