baner vstup 2020

Бінарне заняття з української літератури та фізичної культури

Опубліковано: Четвер, 28 травня 2020

binar ukr fv 01

Шановні студенти та колеги, дякуємо, що знайшли час і відкрили нашу статтю. До речі, про час! Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не помічала, як довго тягнеться час у дитинстві і як швидко пролетіли ці два з половиною місяці самоізоляції для викладачів і студентів.

Вчені стверджують, що секретом цього феномену є те, що з роками з'являється все більше обов'язків, які майже не залишають час на самоаналіз та самоусвідомлення. І, не зважаючи на те, що ми не можемо відмовитися від обов'язків перед одне одним у соціумі, все ж дуже хочеться більше особистого простору. Чи не так? Та де ж його взяти?

Ми підгледіли деякі лайфхаки у найпопулярніших блогерів світу, які, наприклад, вже давно навчилися не витрачати даремно час у дорозі, розглядаючи однотипні пейзажі, а вмикають камеру у транспорті та починають працювати. Чи справді секрет успіху і щастя у вмінні поєднувати декілька, на перший погляд, непоєднуваних справ? Перевіримо?

binar ukr fv 02

Але дозвольте трохи ліричного відступу. Ще на початку карантину ви запитували мене, та скільки ж часу потрібно на підготовку до ЗНО з літератури. У програму Excel ми внесли твори з української літератури на ЗНО в одну колонку, а в іншу – час відтворення кожного з них в аудіофайлі, а потім за допомогою автосуми порахували загальну кількість хвилин. Увага! Це майже 3000 хвилин (більш детальна інформація є на освітньому порталі у файлі «Timing»)! І це тільки для того, аби пригадати твори, без аналізу і теорії! А ще є й інші предмети!

binar ukr fv 03

Повертаємось до порад найвідоміших блогерів і думаємо, які ще предмети я можу підготувати паралельно з прослуховуванням аудіокниг, та й хочеться більше рухатися, адже не можна забувати про здоров'я. Рухатися! Еврика!

Заходимо на платформу для проведення відеоконференцій Zoom, зустрічаємось з Лілією Вікторівною та просимо про допомогу! Викладач фізичної культури залюбки не тільки підказала нам комплекс вправ, які можна виконувати під час підготовки до ЗНО, а й показала в презентації про наслідки гіподинамії.

binar ukr fv 04

Тож сьогодні наше заняття за ефективністю, корисністю, активністю та бадьорістю перевершило усі очікування.

А ще, за порадою психологів, треба час від часу змінювати структуру заняття, адже наш розум, знаючи порядок наступних дій знижує активність до 25%. Ми перебудували заняття, зарядили тіло і розум вправами, що радимо спробувати й вам, запевняємо, результати вас вразять!

binar ukr fv 05

На головному слайді статті роботи художника з Івано-Франківська Назара Дубова.

Викладач української літератури Наталія Бойко
Викладач фізичної культури Лілія Брагіна

Перегляди: 344

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya