baner vstup 2020

Засідання педагогічної ради коледжу

Опубліковано: Вівторок, 02 червня 2020

pedrada 02 06 02

02.06.2020 року відбулося онлайн-засідання педагогічної ради коледжу (за допомогою комунікаційної технології відеозв’язку ZOOM).

Голова педагогічної ради коледжу, в.о.обов’язки директора коледжу Назарова Лариса Григорівна, проінформувала членів педагогічної ради про наказ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від 22.05.2020 р. № 572-К «Про продовження карантину та етапи послаблення протиепідемічних заходів» та протокол засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.05.2020 р. За результатами обговорень форм освітнього процесу, дозволених вищенаведеними документами, було прийнято рішення про закінчення ІІ-го семестру 2019-20 н.р. та проведення екзаменаційних сесій в усіх групах в дистанційному режимі.

pedrada 02 06 01

Завідувачі відділень Вітовщик О.А., Гайбура Т.А. та Гребінчак О.І. звітували про стан підготовки до екзаменаційних сесій та проведення державної атестації 2020 року в розрізі спеціальностей. Педагогічною радою коледжу було прийняте рішення про організацію в навчальному закладі підготовки до державної атестації (проведення консультацій до державних іспитів, нормоконтроль дипломних проєктів) з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

pedrada 02 06 03

Головою педагогічної ради Назаровою Л.Г. була поставлена задача перед завідувачами відділень розробити в найкоротший термін узагальнений графік консультацій (для підготовки до державної підсумкової атестації у формі ЗНО) та коригуючих занять (за необхідності) з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, викладених у нормативних актах Міністерства охорони здоров’я та Головного державного санітарного лікаря України.

Викладач фізики Гудкова Г.В. звітувала перед членами педагогічної ради коледжу про організацію дистанційного навчання з предмета «Фізика». У презентації викладача були представлені форми дистанційної роботи та результати успішності здобувачів з цього предмету.

pedrada 02 06 05

Методист Граборенко Н.І. проінформувала членів педагогічної ради про процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації для тих викладачів у кого пройдені курси поза планом-графіка підвищення кваліфікації на 2020 рік.

Назарова Л.Г. ще раз звернула увагу членів педагогічного колективу на важливість проведення профорієнтаційної роботи. Відповідальний секретар приймальної комісії Пономаренко Л.П. звітувала про результати роботи приймальної комісії за останній тиждень, кількість потенційних абітурієнтів на поточну дату в розрізі спеціальностей, проведені рекламні заходи та анонсувала набір на двотижневі підготовчі літні курси до вступу в коледж.

pedrada 02 06 06

Перед керівниками груп забезпечення, завідувачем навчально-методичного кабінету була поставлена задача проведення моніторингу якості електронних курсів дисциплін, викладених на освітньо-інформаційному порталі коледжу, проведення центром якості підготовки здобувачів освіти зрізу знань, перевірки заповнення електронних журналів та дотримання академічної доброчесності при написанні курсових та дипломних робіт (проєктів).

pedrada 02 06 04

Завідувач навчально-методичного кабінету Віолетта Поліхронова

Перегляди: 220

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LiveinternetВідправити в Livejournal

 baner tdatu  monBaner  baner dist navch  baner npc  baner biblioteka  baner el biblio    

baner nmc     baner uonoda     baner djerela     baner ugl     baner testuvannya